E-shop

Kategórie

Aura – Soma

AURA-SOMA ® pôsobí na duchovný a emocionálny stav človeka a následne na jeho fyzické bytie. Produkty AURA-SOMA ®sú vyrábané s láskou a zámerom – v prospech vyššieho dobra ľudí, ktorí s nimi prichádzajú do styku.

Produkty Aura-Soma môžu pomôcť vašej bytosti dosiahnuť rovnováhu, lepšie si uvedomiť samých seba a vytvoriť harmonický pocit pohody okolo vás a vo vás. Výber farieb odráža vaše špecifické osobné potreby a pomáha vám lepšie pochopiť váš potenciál.

Sklo s kvetom života

Nature’s Design –   sila tvaru, ktorá tvorí život 🙂

Kvet života je považovaný za jeden z najsilnejších prírodných symbolov posvätnej geometrie. Je to prastará metafora previazanosti všetkého živého vo vesmíre. Kvet života je známy v mnohých kultúrach sveta, často sa používa na oživenie a stabilizáciu potravín. Sila tvarov a sila symbolov vyžaruje do okolia a rezonuje s tekutinami.

Symbol Kvetu života je zatavený do dna karáf a pohárov. Symbol Afirmácie (čakrové poháre) je zatavený do dna pohárov. Symbol pôsobí ako tvarový žiarič. Pomáha zharmonizovať a navibrovať tekutinu v karafe. Mnohé varianty výrobkov sú vyhotovené z ušľachtilých materiálov ako zlato alebo platina.

Výrobky Nature’s Design pôsobia predovšetkým svojim tvarom, ale i farbou a použitým materiálom. Výrobky umožňujú vitalizáciu vody a harmonizáciu prostredia.

Pri merani pH testovacími papierikmi pH 5,2 – 7,4 (výrobca MACHEREY-NAGEL, DUREN-GERMANY). Voda z vodovodu dosahovalo hodnotu 6,5 pH a po 5 minutách od naplnenia karafy, voda z karafy dosahovala hodnotu pH 7,0.

Dovoľujem si upozorniť, že z dôvodu krehkosti tovarov Nature’s Design, ich zasielam iba prostrednictvom kuriérskej spoločnosti GLS alebo v rámci osobného odberu.

Vodíková voda

Bunkové soli