Kurzy, semináre a workshopy

E-materiál ZDRAVIE si môžete objednať cez www.mikomenergy.sk/eshop . 

Je pripravený samostatne pre orgány: Močový mechúr, Obličky, Žlčník, Pečeň, Srdce, Tenké črevo, Krvný obeh, Termoregulácia, Slezina a Pankreas, Žalúdok, Pľúca, Hrubé črevo.

E-MATERIÁL ZDRAVIE – pre MAREC na tému „ŽLČNÍK“

MAREC – mesiac podpory pre ŽLČNÍK

„Zhoršuje sa Vám zrak s rastúcim vekom? Dávate prednosť kyslej chuti? Držíte často pôst? Obťažuje Vás bolesť kĺbov ako ramená, bedrá, kolená z vonkajšej strany a lakte? Trpíte na zápchu, zlé trávenie, časté nafukovanie? Máte vysoký krvný tlak, migrény a ekzémy? Cítite horkú chuť v ústach? Ste nerozhodný či neschopný konať? Definovali by ste sa ako citlivý človek, máte potrebu si vzdychnúť? Viete sa postaviť v konflikte alebo sa konfliktom radšej vyhýbate? Ste spontánny? Trpíte nespavosťou medzi 23 a 1 hod ráno?“ 

… ak vo Vás niektoré otázky zarezonovali. Prichádza správny čas, aby ste svoj ŽLČNÍK podporili v práci.

ŽLČNÍK je dôležitý orgán, má na starosti zhromažďovanie žlče, ktorú vytvára pečeň a následne vypudenie žlče pre proces trávenia do tenkého čreva. Žlčník má na emočnej úrovni dôležitú úlohu – riadi našu rozhodnosť. Je ako neoblomný generál, ktorý nám prikazuje, čo robiť. Velí do útoku, hýbe nás vpred. Často je prehliadaný a pozornosť sa venuje pečeni. Na fyzickej úrovni sa v oslabení prejavuje formou koliky – pichľavá bolesť pod pravým rebrovým oblúkom až pod pravou lopatkou , žlčovými kameňmi/blatom a zápalom. O negatívnych a pozitívnych emóciách orgánu žlčník a jeho vplyve na emocionálnu stabilitu človeka, a o ceste ako si pomôcť a naštartovať v sebe proces sebaliečenia sa dočítate v e-materiáli ZDRAVIE „ŽLČNÍK“.

E-materiálu Zdravie – téma Žlčník: sprievodca na samoučiacej ceste po krajine fyzického tela, v domácom prostredí.

E-Materiál Vám pomôže pochopiť/zvedomiť si svoj fyzický orgán ŽLČNÍK a vybrať si akým smerom budete tento fyzický orgán ďalej povzbudzovať, ochraňovať, štartovať v práci, či už cez stravu, byliny, pomocou minerálnych bunkových soli, farebnej terapie Aura-Soma alebo esenciálnych olejov. Podľa toho k čomu, kto inklinuje a čím je priťahovaný. Pre emočnú prácu, uvoľňovanie strachu, obáv, vzťahovačnosti a nadobudnutie odvahy a pokoja sú výborné prípravky z radu produktov Aura-Soma.

E-Materiál – ŽLČNÍK: má  34 strán s obrázkami, je vo formáte pdf.

Obsahovo je materiál zoradený: základné informácie o mesiaci roku a orgáne ktorý je podľa tradičnej čínskej medicíny k nemu priradený, anatomická časť a funkcia orgánu v ľudskom tele/prejavy jeho oslabenia na fyzickej úrovni, niekoľko tipov na cvičenia, časť o emóciách (negatívny/pozitívny prejav) ktoré sa viažu k orgánu, pochopenie emócií a očista/reštart/podpora cez produkty aura-soma, nasleduje časť o vhodných potravinách/spôsobe prípravy jedla a tipy na povzbudenie/očistu orgánu.

Ďalej sa dočítate ako a aké byliny použiť na podporu Žlčníka, aké minerály môžete prostredníctvom bunkových solí doplniť pre Žlčník a jeho prácu, aké drahé kamene zlepšujú energetickú rovinu tela, a na koniec, aké esenciálne oleje a výživové doplnky z radu doTERRA používať pre posilnenie, revitalizáciu, zlepšenie vylučovania, či už na vnútorne užívanie, na masáž alebo difúzovanie v priestore.

E-Materiál obsahuje: otázky na základe, ktorých môžete v sebe hľadať odpovede v akej kondícií je Váš žlčník.

E-Materiál si môžete objednať : eshop/mailom/telefonicky. Pošlem Vám platobné inštrukcie a materiál Vám bude po uhradení poplatku vo forme PDF odoslaný na mail.

Cena e-materiálu ZDRAVIE je: 20 € s DPH (V prípade prvej fakturácie Vás poprosím poslať mailom presnú adresu)

Obraciam sa na Vás so žiadosťou po zakúpení „materiál“ neposúvať, nekopírovať ďalej. 

 

 

—————————————————————————————————————————-––-––––—————————————————————————————–––—-