Rekonektívne liečenie

Názov pochádza z anglického slova „reconnect“ – opäť napojenie, znovunapojenie.

Rekonektívne liečenie je nová forma bezdotykového energetického liečenia, ktorá ide za hranice všetkých doteraz známych a používaných techník. Rekonektívne liečenie nie je „technika“. Ide o spojenie s plnosťou vesmíru, rovnako ako nás spojuje s plnosťou nášho bytia a toho, kto sme. Počas liečenia dochádza k napojeniu na liečebné energie, ktoré nesú nielen energiu, ale aj svetlo a informácie.

Zámerom Rekonektívneho liečenia je pôsobenie liečebných frekvencií na všetkých úrovniach – fyzickej, mentálnej, emocionálnej aj spirituálnej. Rekonektívne liečenie predstavuje návrat do rovnováhy, v ktorej sa telo začne liečiť samo. 

Ako prebieha sedenie Rekonektívneho liečenia ? Ako sa najlepšie pripraviť ?

Každé sedenie Rekonektívneho liečenia je jedinečné.

Po Vašom príchode sa spolu kráko porozprávame o podstate Vášho problému. V prípade Vášho priania môžeme prejsť aj hneď k liečeniu. Následne sa položíte na masérsky stôl, nemusíte sa vyzliekať. Liečenie je bezdotykové. Ja Vás budem obchádzať a pomocou svojich rúk budem hľadať miesta, kde je napojenie na frekvenciu najsilnejšie a budem sledovať aké sú fyzické prejavy Vášho tela, ktoré sú pre mňa dôležitou spätnou väzbou. Vy budete ležať a relaxovať. Zavriete svoje oči  a jednoducho budete vnímať. Pozorovať. Vy ako klient sa stávate pozorovateľom a aj pozorovaným. Ako keby ste práve získali čas na odpočinok.

Nedoporučovala by som, aby ste nútili svoju myseľ byť prázdnou alebo sa pokúšali nemyslieť. Je pravidlom, že ľudia majú problém s konceptom nemyslenia. A zbytočne to dostáva organizmus do stresu. Jednoducho si všímajte čokoľvek, čo pritiahne vašu pozornosť. Cestujte vo vašom tele a pozorujte, či je niečo iné ako obvykle. Nedýchajte špeciálnym spôsobom, nesnažte sa vizualizovať si relaxačné scény alebo požadovaný výsledok, ani nemeditujte a neopakujte mantry alebo čokoľvek iného. Nič takého nepomôže.

Ak ste pripravený nechať byť a nepokúšať sa „smerovať“ alebo rozširovať skúsenosť, keď vaše ego úspešne  ustúpi z cesty, takže sa nepokúšate „pozlátiť ľaliu“ , ste pripravený zažiť to, čo robí rekonektívne liečenie iným, čo robí rekonektívne liečenie reálnym. Ste pripravený prijímať.

Koľko potrebujem sedení ?

Jedna nášteva – môže byť dosť. Všeobecne sa doporučuje, aby klient zvážil 1 až 3 sedenia.

Môžete sa rozhodnúť vrátiť za 3, 6 alebo 18 mesiacov , pokračovanie sedení je možné v prípadoch, že klient zažíva okamžite jasné, rozoznateľné zlepšovanie fyzického problému. Ale vždy je potrebné telu dopriať čas, aby sa odkrylo to, čo môže. Rekonektívne liečenie nie je o pravidelných návštevách. Nie je potreba prichádzať na týždenné sedenia.

Vyliečenie a odstránenie problému ?

Každá skúsenosť s rekonektívnym liečením je jedinečná. Liečenie a jeho prejavenie je vec výsostne individuálna. Napojenie sa na liečebné frekvencie prebehne vždy, ale fyzické prejavenie liečenia sa nedá dopredu určiť ani ovplyvniť. Niekedy trvá dlhšie ako  jedno sedenie. To, čo potrebuje „čas“ je , aby sa osoba „rozhodla“ akceptovať liečenie. Ak už prijmete všetko, čo hľadáte, behom vašeho prvého, druhého alebo tretieho sedenia, je na čase nechať to byť a dovoliť veciam, aby sa vyvinuly podľa svojho.

Ak budete mat šťastie, Vaše liečenie prijde vo forme, ktorú predpokladáte, ale ak máte naozajstné šťastie, Vaše liečenie prijde vo forme, na ktorú ste možno ani nepomysleli, ale ktorá bude pre Vás ta najpotrebnejšia.

To čo očakávame a chceme, nemusí vždy odpovedať tomu, čo v skutočnosti najviac potrebujeme. Uvediem Vám priklad : pacient si žiada vyliečiť žalúdočné vredy. Podstúpi niekoľko liečení, ale vredy nezmiznú, pacient je sklamaný. Po pár mesiacoch, pri náhodnom stretnutí pacient konštatuje: „Cítim sa dobre. Vredy zmizli, ale asi preto, že po svojej nášteve u vás som si prestal robiť starosti, prestal som piť a fajčiť a teraz vychádzam oveľa lepšie s manželkou ….. „

Liečenie prebehlo, ale na úrovni mentálnej, pacient začal ináč premýšlať o svojich problémoch, odstránili sa strachy (vnútorné bloky), depresívne nálady, nastalo navodenie vnútorného kľudu a pacientovi sa ukázali nové možnosti komunikácie s okolím a až potom sa dostalo do rovnováhy aj fyzické telo a problém s vredmi zmizol.

Čo klient cíti a vníma počas liečenia ?

Nedokážem Vám dopredu povedať, čo budete cítiť. Každý človek má iné prežitky a pocity. Každé sedenie prebieha ináč.

Môžete vidieť rôzne obrazy, farby a svetlo.  Môžete cítiť vône a chute. Počuť hlasy. Môžete mať pocit, že sa Vás niekto dotýka, že je v miestnosti niekoľko ďalších ľudí. Môžete mať pocit, že sa vznášate nad telom. Môžete cítiť teplo, tlak …

Ja osobne počas môjho osobného liečenia, ktoré som podstúpila, som cítila ako keby mi telom prechádzali vlny energie. Mala som záchvat dusivého kašla. Postupne sa mi chveli rôzne partie svalov, mykla sa mi noha, až som mala pocit, že necítim vôbec svoje ruky, nohy a nakoniec som mala pocit, že letím vysoko nad Zemou-planétou. Počula som biť zvony, oči mi zaslepovalo ostré svetlo a všade boli farebné lúče. Farby, ktoré ani neviem popísať, pretože nepoznám ich názvy a nedajú sa prirovnať k farbám fyzického sveta. Nos mi naplnila vôňa kvetín, cítila som teplo a plakala som.

Ako reaguje fyzické telo klienta ?

Medzi najčastejšie reakcie fyzického tela patria pohyby a chvenie očných viečok, nekontrolovateľné pohyby očí, pohyby prstov na rukách a nohách, pohyby svalov brucha, zmeny dýchania a prehĺtania, škvŕkanie brucha, myknutia rúk a nôh, slzy, smiech, pocit svrbenia na tele, pootáčanie hlavy a spánok klienta.

Ako sa klient cíti po skončení liečenia ?

Po fyzickej stránke môžete cítiť oťaženie celého tela a môže byť pre vás obtiažne hneď vstať. Preto aj doporučujem venovať telu ešte pár minút a ležať s otvorenými očami.

V každom prípade sa budete cítiť hlboko zrelaxovaný, uvoľnený, radostný a vaše jemnohmotné telá budú v rovnováhe. Malo by prísť k zmierneniu fyzického problému. V prípade premerania biopoľa klienta, virgule vždy hlásia maximálne nabitie biopoľa.

Cenník

Ako dlho sedenie trvá a aká je jeho cena ?

Sedenie Rekonektívneho napojenia trvá cca 50 min..

Celkový čas rezervovaný pre klienta : 1,5 – 2 hod (vrátane vstupného rozhovoru)

Cena:

40 € / 1hod

20 € / 30 min

ráta sa každá začatá polhodina

Spôsob úhrady: prevodom – faktúra