VRECKOVÁ ZÁCHRANA

Vreckový záchranný set Aura- Soma® je súbor deviatich flakónov Equilibrium v plastových flaštičkách s objemom 25 ml, ktoré umožňujú ľahké prenášanie, praktické a rýchle použitie. Vreckové záchrany sú určené na každodennú starostlivosť o zdravie a energetickú harmonizáciu fyzického a aurického tela. Používame ich podľa potreby do vymiznutia ťažkostí, fyzických alebo psychických.

Emulzie Equilibrium obsiahnuté vo Vreckovom záchrannom sete sú vytvorené z prírodných zložiek, vrátane rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov, energií minerálov ako napr. smaragd, ruženín, topás a iné kryštály. Sú dvojzložkové : horná vrstva je olejová  a spodná vrstva vodná. Po premiešaní sa dočasne spoja.

UPOZORNENIE:

Milí klienti, dovoľujem si Vás upozorniť, podľa Obchodných podmienok spoločnosti Mikom Energy za zásielku v preprave neručí odosielateľ, ale PREPRAVCA. Z tohto dôvodu venujte vždy zvýšenú pozornosť v akom stave Vašu zásielku kuriér doručil.  V prípade pochybnosti, zásielku otvorte pred kuriérom a pri porušení tovaru spíšte na mieste škodový zápis.

Bez škodového zápisu kuriérska spoločnosť GLS spätne neuznáva reklamáciu  a vzniknutá škoda ostáva na Vašich pleciach ako prijimateľa

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov