EQUILIBRIUM

Flakóny Equilibrium sú srdcom Aura-Soma systému. Sú zrkadlom do duše, kde zvolené farby človeku ukazujú odraz najskrytejších častí jeho Ja. Systém pozná 116 farebných flakónov.  Sú vytvorené z prírodných zložiek, vrátane rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov, energií minerálov ako napr. smaragd, ruženín, topás, ametyst a iné kryštály. Flakóny obsahujú vibrácie a energie z troch kráľovstiev: minerálneho, rastlinného a kráľovstva farieb. Spoločne majú všetky tieto energie schopnosť uviesť do rovnováhy fyzickú, duševnú a psychickú úroveň našej bytosti.

Flakóny Equilibrium sú dvojzložkové – horná vrstva je olejová a spodná vrstva je vodná, po premiešaní sa dočasne spoja. Vytvára sa energetické spojenie medzi majiteľom flakónu a flakónom, preto je vhodné, aby s flakónom pracoval vždy iba jeden človek.

UPOZORNENIE:

Milí klienti, dovoľujem si Vás upozorniť, podľa Obchodných podmienok spoločnosti Mikom Energy za zásielku v preprave neručí odosielateľ, ale PREPRAVCA. Z tohto dôvodu venujte vždy zvýšenú pozornosť v akom stave Vašu zásielku kuriér doručil.  V prípade pochybnosti, zásielku otvorte pred kuriérom a pri porušení tovaru spíšte na mieste škodový zápis.

Bez škodového zápisu kuriérska spoločnosť GLS spätne neuznáva reklamáciu  a vzniknutá škoda ostáva na Vašich pleciach ako prijímateľa

Zobrazených 1–15 z 123 výsledkov