e-MATERIAL ZDRAVIE

Študijný materiálu k „zážitkovému Semináru Zdravie “ kopíruje témami Tradičnú čínsku medicínu, je samoučiacou cestou po krajine svojho fyzického tela v domácom prostredí.

Materiál Vám pomôže pochopiť/zvedomiť si svoj fyzický orgán a vybrať si akým smerom budete tento fyzický orgán ďalej povzbudzovať, ochraňovať, štartovať v práci, či už cez stravu, byliny, pomocou minerálnych bunkových soli, farebnej terapie Aura-Soma alebo esenciálnych olejov. Podľa toho k čomu, kto inklinuje a čím je priťahovaný. Pre emočnú prácu, uvoľňovanie stresu, obáv, zloby, kritizovania a nadobudnutie pokoja sú výborné prípravky z radu produktov Aura-Soma.

Materiál ZDRAVIE: má cca od 45-50 strán s obrázkami, je vo formáte pdf.

Obsahovo je materiál zoradený ako prebieha seminár: základné informácie o mesiaci roku a orgáne ktorý je podľa tradičnej čínskej medicíny k nemu priradený, anatomická časť a funkcia orgánu v ľudskom tele/prejavy jeho oslabenia na fyzickej úrovni, niekoľko tipov na dychové cvičenia, časť o emóciách (negatívny/pozitívny prejav) ktoré sa viažu k orgánu, pochopenie emócií a očista/reštart/podpora cez produkty aura-soma, nasleduje časť o vhodných potravinách/spôsobe prípravy jedla a tipy na povzbudenie/očistu orgánu.

Ďalej sa dočítate ako a aké byliny použiť na podporu daného orgánu/orgánov, aké minerály môžete prostredníctvom bunkových solí doplniť pre orgán/orgány  a ich prácu, aké drahé kamene zlepšujú energetickú rovinu tela, a na koniec, aké esenciálne oleje a výživové doplnky z radu doTERRA používať pre posilnenie, revitalizáciu, zlepšenie “práce” orgánu/orgánov, či už na vnútorne užívanie, na masáž alebo difúzovanie v priestore.

Materiál obsahuje: otázky na základe, ktorých môžete v sebe hľadať odpovede v akej kondícií je Váš fyzický orgán v danom čase..

V prílohe je obrázok meridiánu orgánu k príslušnému mesiacu.

Materiál si môžete objednať priamo eshop/mailom/telefonicky. Pošlem Vám platobné inštrukcie a materiál Vám bude po uhradení poplatku vo forme PDF odoslaný na mail.

Obraciam sa na Vás so žiadosťou po zakúpení „materiál“ neposúvať, nekopírovať ďalej.

Január – MOčové cesty, močový mechúr

Február – Obličky

Marec – Žlčník

Apríl – Pečeň

Máj – Srdce

Jún – Tenké črevo

Júl – Krvný obeh

August – Termoregulácia organizmu

September – Slezina a Pankreas

Október – Žalúdok

November – Pľúca

December – Hrubé črevo

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov