SKLO S KVETOM ŽIVOTA

Produkty Nature´s Design sú symbolom elegantných, užitočných výrobkov blízkych prírode, určených na každodenné používanie – pre harmóniu ducha, duše a tela.

Proporcie sú vytvorené na základe Zlatého rezu, ktoré už v antike boli považované za synonymum krásy a estetiky. Je výsledkom vyvážených proporcií, kedy je väčšia časť k menšej časti v rovnakom pomere ako celok k väčšej časti – Fibonacciho postupnosť čísiel v prírode.

Prastarý symbol kvetu života je symbol posvätnej geometrie, ktorý sa vyskytuje v mnohých kultúrach a náboženstvách. Je symbolom ustavičného procesu tvorby a pomáha harmonizovať štruktúru vody. Kvet života zapracovaný do výrobkov pripomína vode svoj prakód. Voda sa usporiada opäť symetricky, čo zodpovedá jej základnej, šesťuholníkovej štruktúre.

  • Zlatý (24-karátové zlato) vkladá do revitalizovanej vody najmä životnú energiu.
  • Farebný kvet života – prináša pozitívny účinok k sebe a svetu a optimizmus.
  • Biely kvet života je symbol čistoty. Pomôže rozšíriť vnímanie seba samého a umožní Vám otvoriť sa novým možnostiam a návrhom.
  • Platinový kvet života je vhodný na posilnenie dôvery v seba samého a lásky voči sebe samému.

Všetky výrobky sa zakladajú výlučne na prírodných surovinách ako kremenný piesok, vápnik, kremeň, kaolín, živec, íl, drevo, korok a kaučuk. Sú vyrábané ekologicky z prírodných a udržateľných surovín, aby sa dali recyklovať alebo prirodzene odbúrať kompostovaním.

Čistenie – usadeniny odstránite čistou vodou, v ktorej rozpustíte polievkovú lyžicu octu, prípadne používajte výrobky so symbolom Eko. Výrobky so symbolom umývajte ručne, bez symbolu sú vhodné aj do umývačky riadu. Drevené viečko, korkový obal smú byť čistene iba vlhkou utierkou, nepatria do umývačky riadu.

Doprava – osobný odber alebo kuriérom spoločnosťou GLS

UPOZORNENIE:

Milí klienti, dovoľujem si Vás upozorniť, podľa Obchodných podmienok spoločnosti Mikom Energy za zásielku v preprave neručí odosielateľ, ale PREPRAVCA. Z tohto dôvodu venujte vždy zvýšenú pozornosť v akom stave Vašu zásielku kuriér doručil.  V prípade pochybnosti, zásielku otvorte pred kuriérom a pri porušení tovaru spíšte na mieste škodový zápis.

Bez škodového zápisu kuriérska spoločnosť GLS spätne neuznáva reklamáciu  a vzniknutá škoda ostáva na Vašich pleciach ako prijimateľa.

Zobrazených 1–15 z 53 výsledkov