Ponuka

PORADENSTVO

 

Poskytujem konzultácie, poradenstvo, semináre s cieľom získať nový pohľad na seba v kontexte vzťahov, sebarealizácie, rozvíjať svoju vnímavosť.. Hľadáte cestu pre vnútornú rovnováhu a osobný rozvoj,
prekonávate ťažké životné obdobie a … 

AURA-SOMA

 

Pôsobí na duchovný a emocionálny stav človeka a následne na jeho fyzické bytie. Produkty AURA-SOMA ® sú vyrábané s láskou a zámerom – v prospech vyššieho dobra ľudí, ktorí s nimi prichádzajú do styku.

BUNKOVÉ SOLI

 

Koncepcia tkanivových (bunkových) solí bola formulovaná postupne od roku 1870 ako evolúcia prác európskych vedcov a lekárov ako Binet, Moleschott, Von Liebig, Virchow a Schüssler.

EKO SKLO

 

Prírodné materiály sú to najlepšie pre ľudí, faunu a životné prostredie. Výrobky z plastov predstavujú nebezpečenstvo pre prírodu a najmä pre zvieratá. Plasty končia v oceánoch, kde ohrozujú morské živočíchy.

doTERRA

 

Esenciálne oleje sú po stáročia využívané prostriedky na liečbu fyzických či psychických ťažkostí. Egypťania používali aromatické esenciálne oleje v lekárskej praxi, v kozmetike a pri príprave jedál.

REKONEKTÍVNE LIEČENIE

 

Rekonektívne liečenie je nová forma bezdotykového energetického liečenia, ktorá ide za hranice všetkých doteraz známych a používaných techník. Rekonektívne liečenie nie je „technika“.