B 121 PLUTON – LIMETKOVÁ ZELENÁ / ORANŽOVÁ

Vznikol 20.9.2021 o 12:54 Londýnskeho času

Equilibrium B121 PLUTON nás privádza k novému SMERU a POVZBUDZUJE K RADOSTI.

Prichádza po flakóne B120 Persefóna (číra/oranžovú), ktorý vznikol v máji 2021 ako symbol SLOBODY a sebarealizácie. Persefóna nás vedie cestami našich predchádzajúcich skúseností a otvára naše schopnosti v zmysle funkcií najvyššej mysle. V gréckej mytológií bola Persefóna dcérou najvyššieho Boha Dia (Zeus) a bohyne Demeter (po latinsky CERES esencia je vo flakóne B119 CERES ktorý vznikol v roku 2020 vo farbe oranžová/tmavá-magenta). Rodičia Persefonu ukrývali pre jej krásnu a čistú dušu, aby ju uchránili pred temnotou podsvetia. Persefóna však utiekla a stala sa manželkou Hadesa (po latinsky Pluton) vládcu podsvetia. Jej rodičia od smútku zakázali rast všetkého na Zemi a mytológia hovorí, že tak vzniklo obdobie zimy na Zemi. Keď žila Persefóna 6 mesiacov v podsvetí život na Zemi sa zastavil a ponoril do tmy a zimy. Meno Persefona je nositeľkou svetla aj temnoty, ukazuje nám perspektívu v dualite svetla a tmy. PLUTON po latinský je HADES – BOH PODSVETIA – syn Titana Krona a jeho manželky Rhea.

Pri flakóne B121 PLUTON sa prvý krát stretávame s farbou LIMETKOVÁ ZELENÁ vznikla ako kombinácia OLIVOVEJ farby, ktorá symbolizuje liečenie pocitov sklamania, trpkosti z minulosti , prekonanie silných emócií, odpustenie a schopnosť nechať veci odísť a spojiť sa s prítomným okamihom a ŽLTEJ – primárnej farby plnej slnečného svetla, intelektu a sebaistoty, ktorá pomáha pri nervozite, melanchólií a prináša silu osobnosti a podporuje intelekt. LIMETKOVO ZELENÁ na základe týchto kvalít prináša nový POCIT NÁDEJE a SLOBODY, pravdu, radosť.

ORANŽOVÁ farba v spodnej časti flakónu ako nositeľka časovej línie, oslobodenia a spojenia sa s minulosťou bez negatívneho emočného náboja, prináša pochopenie, vzrušenie z ciest k novým väčším zážitkom rastu.

Equilibrium B121 PLUTON nás povzbudzuje k RADOSTI, k novému ZMYSLU vývoja a rastu, k novým ZAČIATKOM, k lepšiemu pochopeniu vedomia vo vnútri a pomáha dosiahnuť vyšší pocit vlastnej dôležitosti bez negatívneho prejavu. PLUTON so svojou limetkovo-zelenou je ako jar, keď sa všetko prebúdza a symbolicky vnáša tento pocit nádeje a hlbokej radosti dovnútra cez uzdravenie časovej línie v nás.

Teším sa na osobné precítenie esenciu éterických olejov, vône a pocitov, ktoré equilibrium B121 Pluton prinesie a určite sa s Vami podelím aj o jeho BUBLINKOVÉ divadlo, hneď ako rozšíri sadu Aura-Soma v konzultačnej miestnosti.