EQULIBRIUM B120 – PERSEFÓNA

Equlibrium B120 Persefóna sa zrodila 27. mája 2021 o 8:00 hod Londýnskeho času. Po zatmení krvavého splnového Mesiaca v Strelcovi.

Farba: Číra/Oranžová

Základná téma:

Prichádza nás podporiť na vyššej úrovni komunikácie v sebe prostredníctvom podpory schopností našej najvyššej mysle. Vedie nás k väčšiemu pocitu slobody a sebarealizácie.

Keď sa začneme učiť svojmu šťastiu, Persefóna nás vedie cestami našich predchádzajúcich skúseností a otvára naše schopnosti v zmysle funkcií najvyššej mysle. V gréckej mytológií bola Persefóna dcérou najvyššieho Boha Dia a bohyne Demeter (po lat. Ceres), rodičia ju ukrývali pre jej krásnu a čistú dušu, aby ju uchránili pred temnotou podsvetia. Persefóna sa stala manželkou Hada vládcu podsvetia. Preto jej meno je nositeľom svetla aj temnoty, ukazuje nám perspektívu v dualite svetla a tmy.

V Aura-Some Equlibrium B119 – Ceres (Demeter) vo farbách oranžová na tmavú magentu prináša spracovanie šokov vo vedomí a prináša radosť do každodenného bytia. Teraz prichádza nové Equlibrium B120 – Persefóna a pripomína, že sila prichádza z poznania a pochopenia našich životov, našej cesty, minulosti a súčasnosti. Keď pracujeme na seba-rozvoji, oranžová farba z dolnej vrstvy eliminuje vzorce minulosti a tiene, ktoré sa môžu objaviť alebo v ktorých sa môžeme nachádzať cez číru farbu v hornej vedomej vrstve. Prináša svetlo na ceste bytia, pohodu a hĺbku, keď dokážeme nájsť vlastnú cestu von cez to, čo bolo v nás pochované. Prijatie a prečistenie našich traumatických skúseností ovplyvňujúcich zrod podvedomých vzorcov, ktoré vplývali na diane a videnie vecí v našich životoch, prináša do našich životov schopnosť posunúť sa v seba-rozvoji na vyššiu úroveň komunikácie so sebou, pocit slobody a hlbokého naplnenia.