Máme dni v energii znamenia BARAN

– vplyv na mozog, hlavu, tvár a životnú silu.

AKO SA CÍTITE VY?  

Ste unavený? Tlačíte na výkon? Viete odpočívať? Porovnávate sa s okolím? Ste zatrpknutý? Ste v pohode? Často či večne utopený v predstave „nespravodlivosti“ sveta? Vidíte ako sa to nedá, či nepôjde? Viacej bojujete či reagujete, plyniete? A máte riešenie čo po boji? Hlava a mozog. Viete, že mozog je najlepší iluzionista ?

AKO SA CÍTIŤ LEPŠIE?  

ako sa dostať späť do ROVNOVÁHY

SPOZNAŤ seba, svoje hranice, potenciál, zranenia, sabotérov, slabosti.

Spoznať svoje reakcie v krízových situáciách. Čo ma zraňuje, kedy a od koho? Tak sa môžeš naučiť dané situácie predvídať a vyhoreniu predchádzať.

SPOZNAŤ svoje POTREBY.

Nie tie ktoré vidíte na sociálnych sieťach, ktoré sú IN, a robia ich všetci.  Vaše potreby, ktoré ste v sebe potlačili. Možno boli niekomu smiešne, alebo ste nemali peniaze, odvahu si ich splniť?

Poďte vidieť svoj ÚSPECH.

Odložte OPTIKU s ktorou kolega to má „ľahšie“. Nepozerajte očami zamestnanca na šéfa ako na hlupáka a očami šéfa na zamestnancov ako na lenivcov. AK podnikáte nehľadajte za každou vyhláškou šikanu štátu. Konkurent, ktorý používa Vaše nápady je dôkaz, že robíte svoju prácu dobre a vlastne ho inšpirujete.

Zahoďte OPTIKU, ktorá Vás ťahá DOLE a vyvoláva EMÓCIE, ktoré Vás k úspechu neprivedú.

Vráťte sa k SEBE. HNEĎ.

DÝCHAJTE, mozog zbožňuje vodu a čerstvý vzduch.

Zamerajte sa na bod kde ste TERAZ a kde ste boli pred rokom či piatimi. Vidíte to všetko, čo ste DOKÁZALI. Sledujte svoj ÚSPECH. Nikdy nie je malý či veľký, nemá váha ani výšku, neporovnáva sa. Je to Váš ÚSPECH. 

Naučte sa ROZLIŠOVAŤ, KTO si zaslúži Vaše VYSVETLENIE. KTO iba ODPOVEĎ a Kto absolútne NIČ.

Vystúpte z role OBETE, ZÁCHRANCU či AGRESORA, buďte čo najviac VEDOMÝ SÁM SO SEBOU a svojimi pocitmi.

DAJME preč všetky ilúzie, FILTRE, NEFUNKČNE VZORCE, pocitový zmätok

VIETE KTO STE?

Účelom BYTIA je poznať skutočne SÁM SEBA a nie iba predstavu o SEBE. Nájdite tú najlepšiu verziu SEBA-SAMÉHO, svoj jedinečný a autentický ORIGINÁL.

Nie iba kúsok zo SEBA ako keď chcete spoznať dušu tak meditujete ako o život. Alebo celú pozornosť venujete iba TELU a konzumujete kg výživových doplnkov a trávite hodiny v posilke. Skúsenosť = po kúskoch, to nefunguje.

Spiritualita duše, nášho správania plynie v symbióze so silou nášho tela a naopak. Jedna časť ovplyvňuje druhú časť. Nevedia a nemôžu fungovať samostatne.  

….. Tak to cítim ja.

To je moje „učenie“, ktoré sprostredkovávam cez farby VÁM na sedeniach. Ukázať ako intuitívne rozumieť SEBE v harmónií „telo a duša“. Jednoducho a čisto.

Oficiálne pracovne som na tejto ceste 14 rokov a neoficiálne celý môj kľukatý životný príbeh ma na túto cestu „intuitívneho sprievodcu“ pripravoval. Odpovede prichádzajú cez skúsenosť. Mojou bola samota, zrada, odloženie, bolesť, strach, radosť, láska, pôrod, strata, smrť, úraz, rodina. Som vďačná za každú jednu skúšku. Naučili ma mať úctu k sebe a k Vám.

ÚCTA je výsledkom sebaobjavovania, ohľaduplnosti, zdvorilosti, je podporou aj darom.

Ak chcete VEDIEŤ viac:

  • Príď na osobnú konzultáciu
  • Uži si sebaobjavovací seminár, je každý mesiac
  • Pridaj sa do uzatvorenej skupiny Ja SOM, kde spoločne „makáme“  

Možností je dostatok, ROZHODNUTIE je iba na TEBE.

Ty sa rozhoduješ MAŤ čokoľvek po čom túžiš, BYŤ a PRIJAŤ do svojho života iba TO, čo TVOJ ZÁMER PODPORUJE.  ŽIVOT si tvoríme SAMI.

Odkaz fotky?

O tom to je, ako všetci šliapeme do kopca. Každý svojim tempom. Niekto rýchlejšie, niekto sa zastaví, si sadne, zaspí či sa stratí, ale raz všetci na ten kopec prídeme.

Ja nevyšliapem tu cestu za Vás ani vy za mňa. Môžeme sa povzbudiť, môžeme chvíľu kráčať vedľa seba. Ale každý je tu sám za seba.