KVET ŽIVOTA – ARCHETYP TVORBY

Symbol KVETU ŽIVOTA je označovaný aj ako symbol POSVäTNEJ GEOMETRIE, a vyskytuje sa v mnohých kultúrach a náboženstvách.

Vo svojej jednoduchej KRÁSE a DOKONALOSTI je symbolom ustavičného procesu TVORBY a pomáha HARMONIZOVAŤ okolie, štruktúru vody atď.

KVET ŽIVOTA pozostáva z viacerých, navzájom sa prekrývajúcich kruhov. Počiatkom je kruh v strede. V ňom sa odzrkadľuje základná geometrická štruktúra, ktorá symbolizuje spoločný zdroj života – delenie bunky. Bunky sa delia dovtedy, až každá živá bytosť dosiahne svoj vhodný, harmonický tvar.

KVET ŽIVOTA zapracovaný do sklenených výrobkov, pripomína vode svoj PRAKÓD. Voda sa usporiada opäť symetricky, čo zodpovedá jej základnej, šesťuholníkovej štruktúre. A práve tento šesťuholníkový základný vzor sa nachádza aj v kvete života.

KVET ŽIVOTA na spodku pohárov a karáf vkladá do vody informácie, zvyšuje biologickú hodnotu revitalizovanej vody.

Na výrobkoch, ktoré ponúkam nájdete 4 varianty KVETU ŽIVOTA:

  • ZLATÝ (24-karátové zlato) tento variant z pravého zlata je na svete najpopulárnejší. Zlatý kvet vkladá do revitalizovanej vody najmä ŽIVOTNÚ ENERGIU.
  • PLATINOVÝ – je to mimoriadne zriedkavý kov. Platinový kvet je vhodný na posilnenie DôVERY V SEBA samého a LASKY VOČI SEBE samému.
  • FAREBNÝ – pri pozorovaní dúhy zvykneme pociťovať šťastie. Farby dúhy majú na nás pozitívny účinok, keďže každá farba vibruje vlastnou frekvenciou. Tento kvet obohatí vodu optimizmom, POZITÍVNYM PRÍSTUPOM k SVETU i SEBE.
  • BIELY – biela farba je symbol čistoty. Je spájaná s dobrom, s úprimnosťou, začiatkom, nevinnosťou a dokonalosťou. Tento kvet pomôže rozšíriť VNÍMANIE SEBA samého a umožní Vám OTVORIŤ SA NOVÝM možnostiam a návrhom.

Ten PRAVÝ KVET ŽIVOTA pre SEBA si môžete vybrať úplne INTUITÍVNE – vyberte si ten, ktorý Vás najviac PRIŤAHUJE.

ESHOP – SKLO s KVETOM ŽIVOTA www.mikomenergy.sk