🔴Aký máte vzťah k ČERVENEJ farbe ?

🔴Aký máte vzťah k SEBE, ŽIVOTU, PRÁCI, PENIAZOM ?

🔴Ako prežívate STRES, HNEV, HANBU?

Pri negáciách typu HNEV, zlosť, FRUSTRACIA, HANBA, často strácame kontrolu. Pritom sú tieto emočné prejavy súčasťou prirodzenosti a normálneho psychického vývoja človeka. Sú súčasťou cesty sebarozvoja.

Najhoršou cestou práce s týmito emóciami je pre STRACH z odsúdenia alebo samoty, tieto prejavy emócií POTLÁČAŤ.

🧩Farebná terapia AURA-SOMA nám pomáha pracovať s rôznymi škálami emócií a rozpoznávať nezdravé mentálne nastavenia v nás.

🔴Práca s červenou je PREBUDENIE do vedomého narábania s energiou, uzemnenie a obnova životnej energie.

ČERVENÁ farba ukazuje na schopnosť byť AKTÍVNY, činorodý, mať výdrž, entuziazmus v práci, v živote. Znázorňuje akú má ČLOVEK schopnosť ŽIŤ a tiež povedať STOP. Prináša pocit BEZPEČIA a OCHRANY.

🧩V mesiaci APRÍL sa intuitívne zameriavame na orgán PEČEŇ.

Energia EMÓCIÍ ako Hnev, Odpor, Žiarlivosť, Nepružnosť, Zaťatosť, Agresivita, Nenávisť, Lipnutie, Skostnatený pohľad, Frustrácia atď. sú emočným prejavom OSLABENEJ PEČENE. A určite jej neprospievajú.

🌱Farebnou podporou pre PEČEŇ je všetko ZELENÉ. Apríl je čas klíčenia výhonkov, medvedieho cesnaku, prvých jarných bylín. Pečeň čerpá silu zo zelených potravín a zároveň zelená farba upokojuje búrlivú vnútornú červenú.

Vo farebnej ružici sedí ZELENÁ farba oproti ČERVENEJ. 🔴🟢

🔑Cez FARBY a ich komplementárny VZŤAH sa nám otvára priestor pre pochopenie, nasmerovanie napr. našej vnútornej červenej energie, bez vyčerpania a hnevu cez sviežu zelenú, ktorá prispieva k harmonizácií a nájdeniu správneho smeru na životných križovatkách.

🧩PREPOJENOSŤ EMOČNÉHO VNÍMANIA a FYZICKÉHO TELA, je väčšia ako si dokážeme predstaviť. Je vzrušujúce intuitívne po tejto ceste kráčať, pozorovať a prijať to najlepšie pre seba.

🔑Pri záujme o osobnú konzultáciu má kontaktujte cez správu.