Emócie a ich transformácia je cesta k duševnému zdraviu. Mať negatívne pocity neznamená, že ste negatívny, je to signál pre zmenu.

Ako sa DNES CÍTITE? Už ste sa usmiali, objali, tvorili, vedome dýchali, cítili vďačnosť ? ak áno, pokračujte PROSÍM??

Posledné obdobie so mnou často zdieľate, že sa cítite ako „v práčke na zvýšených otáčkach“, „v zlom filme“, „škrečok v koliesku“? Náš jazyk nám dáva nekonečné možností ako vyjadriť POCITY, pokiaľ ich však vo svojom mikrosvete OBJAVÍME, SPRACUJEME a UVOĽNÍME je niekedy dlhá cesta.

V súčasnosti vnímame silné odkazy ako je dôležité MEDITOVAŤ, byť pokojný a pozitívny.

Prosím, NETREBA BYŤ NA SEBA PRÍSNY, keď sa Vám nedarí. Nemusíte byť neustále POZITÍVNY. Je úplne v poriadku cítiť sa OBČAS smutný, nahnevaný, frustrovaný, nespokojný, vystrašený, bezmocný Keď si negatívny pocit DOVOLÍME a NEPOTLAČÍME ho, nepreberáme do našich životoch ROLU Obete, Záchrancu či Agresora. To, že máte negatívne pocity a emócie NEZNAMENÁ, že ste negatívny. ZNAMENÁ to, že ste ĽUDSKÁ BYTOSŤ, ktorá ŽIJE. Je NEPRIRODZENÉ sa naopak tváriť, že sme vždy v 100% rovnováhe.

ŽITE svoje EMÓCIE každý deň. Autenticky.

NEPOTLÁČAJTE ich a zároveň „NEKÚPTE sa“ v nich zbytočne dlho.

NEPOROVNÁVAJTE sa s okolím. Každý máme SVOJE osobné EMOČNÉ pásmo ROVNOVÁHY. To, čo jeden unesie a ľahko pustí zo seba, iného pritlačí a zoberie mu silu a ďalší si možno ani nevšimne.

NEČAKAJTE, že negatívne emócie zmiznú z Vášho života. Sú jeho súčasťou, môžu byť aj cestou pre objavenie POTENCIÁLU, ochranou pred SEBAKLAMOM.

Keď Vás negácie tlačia, spomaľujú, áno je to SIGNÁL, že treba niečo ZMENIŤ.

Naučte sa vnímať negatívne EMÓCIE, spoznávajte SITUÁCIE, ĽUDÍ ktorí Vám ich prinášajú, potom ich môžete VEDOME TRANSFORMOVAŤ. SMÚTOK nesie odkaz ako sa duša potrebuje vyplakať, HNEV nám napovie kde potrebujeme odpustiť, STRES kde spomaliť.

?Vedomým SEBASPOZNÁVANÍM sa dostávame k SEBE, k svojej spiritualite, sebarozvoju. Cestou môže byť práve aj Vaša meditácia. Pohodlne sa usaďte alebo v tichu kráčajte, ponorte sa ako sledovateľ sám do seba, nehodnoťte čo vidíte, iba pozorujte, v pokoji. A keď sa vrátite späť, začnite inak. ☺️

A ak máte chuť svoju cestu zdieľať, potrebujete motivovať, podporiť, ujasniť, či niečo v sebe objaviť je správny čas a REZERVUJTE si svoj TERMÍN na osobnej Aura-Soma konzultácií.

PHOTO: AURA-SOMA – Modrá farba je nositeľka dôvery, viery, komunikácie, pokoja a ochrany. V systéme Aura-Soma je niekoľko produktov ako výťažkov bylín a drahých kameňov v etanole alebo esenciálnom oleji. Produkty nesú kvality modrej farby vo svojej esencií a klientovi pri aplikácií napr. aj aromaterapeutickou cestou pomáhajú upevniť jeho rozhodnutia, nové návyky atď.