EKO SKLO pre HARMÓNIU TELA A DUŠE

Dnes v mojom HĽADÁČIKU bolo zaostrené na POHÁRE MYTHOS, ktoré sú v našej domácnosti aj v mojej práci najviac používané. PRINÁŠAJÚ výhody a krásu pri ich každodennom používaní.

✅Nature´s design je SYMBOLOM ELEGANTNÝCH, UŽITOČNÝCH výrobkov blízkych PRÍRODE, určených na KAŽDODENNÉ používanie – pre harmóniu DUCHA, DUŠE a TELA . Výrobky sa zakladajú výlučne na prírodných surovinách.

✅ POHÁRE MYTHOS majú DOKONALÝ tvar podľa proporcií ZLATÉHO REZU, ktorý je doslova DIZAJNOM prírody.

♻️ V plnom rozsahu sú RECYKLOVATEĽNÉ (sklo a keramika) a KOMPOSTOVATEĽNÉ (drevo, korok, kaučuk).

✅MYTHOS cielene navrhli ako robustný pohár, aby vydržal INTENZÍVNE každodenné používanie. V prípade pokusu o prevrátenie sa samočinné postaví, ťažisko je v zdvojenom dne pohára. Je vhodný aj pre používanie DETÍ. (MYTHOS PRE DETI s obrázkami zvieratiek a prírody a s afirmáciou na dne.)

✅NA DNE pohára MYTHOS nájdete symbol KVETU ŽIVOTA. Tento symbol, označovaný aj ako symbol POSVäTNEJ GEOMETRIE, sa vyskytuje v mnohých kultúrach a náboženstvách. Vo svojej jednoduchej kráse a dokonalosti je symbolom ustavičného PROCESU TVOTBY a pomáha HARMONIZOVAŤ ŠTRUKTÚRU VODY.

✅DRUHY VARIANTU KVETU ŽIVOTA na dne pohára:- ZLATÝ (24-karátové zlato) tento variant z pravého zlata je na svete najpopulárnejší. Zlatý kvet vkladá do revitalizovanej vody najmä životnú energiu. – PLATINOVÝ – je to mimoriadne zriedkavý kov. Platinový kvet je vhodný na posilnenie dôvery v seba samého a lásky voči sebe samému. – FAREBNÝ – pri pozorovaní dúhy zvykneme pociťovať šťastie. Farby dúhy majú na nás pozitívny účinok, keďže každá farba vibruje vlastnou frekvenciou. Tento kvet obohatí vodu optimizmom, pozitívnym prístupom k svetu i sebe.- BIELY – biela farba je symbol čistoty. Je spájaná s dobrom, s úprimnosťou, začiatkom, nevinnosťou a dokonalosťou. Tento kvet pomôže rozšíriť vnímanie seba samého a umožní Vám otvoriť sa novým možnostiam a návrhom.

„KEĎ DÚŠOK VODY prináša radosť a zdravie, určite pijete z pohára MYTHOS“ ?

INFO eshop: www.mikomenergy.skODBER osobne v BA, poštou, kuriérom