BUNKOVÉ SOLI sú známe aj ako tkanivové alebo Schusllerové soli. KONCEPT bunkových solí pochádza z Nemecka z 19. storočia od Dr. W. H. Schusslera.

“Obnova bunky a tým aj celého tela je výsledkom vyrovnania deficitu anorganických solí.” – Dr. Wilhelm H. Schussler

BUNKOVÉ SOLI zvyšujú vstrebávanie minerálnych látok, vyrovnávajú vnútrobunkový deficit minerálnych živín a ovplyvňujú ich pohyb, vylučovanie a celkovú rovnováhu. Pre pochopenie a správne POUŽÍVANIE bunkových solí je dôležité vedieť, že neobsahujú kvantitatívne významné množstvá, ako pri štandardných výživových doplnkoch. BUNKOVÉ soli sú funkčný prostriedok, ktorý zlepšuje VSTREBÁVANIE danej substancie z extracelulárneho prostredia do bunky tj z potravy, plazmy atď.

?V SÚČASNOSTI pracujeme v rade Bunkových solí s 12 ZAKLADNÝMI BS ako je

– Calcarea fluorica, Calcarea phosporica, Ferrum phosporicum, Kalium muriaticum, Mgnesium phosporicum, Natrium muriaticum, Silicea atď

5 DOPLNKOVÝMI BS ako je

– Zincum, Cuprum, Selenium, Chromium atď

3 ZMESMI BS ako je

– Antioxidant, Biokomplex, Osteokomplex.

S bunkovými soľami pracujem od roku 2010 v rodine aj pri klientoch a som za túto koncepciu VĎAČNÁ.

?V prípade OTÁZOK o užívaní BUNKOVÝCH SOLÍ, výbere vhodnej Bunkovej soli pre Váš ORGANIZMUS si môžete rezervovať TERMÍN osobnej / online KONZULTÁCIE, alebo si priamo bunkovú soľ viete zakúpiť na ESHOPE www.mikomenergy.sk. DODANIE: kuriérom, poštou alebo prevzatie osobne v BA.