Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 16.3. do 20.3. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B056 Saint Germain

AFIRMÁCIA: Dôverujem a uvoľňujem negativitu na všetkých úrovniach.

Téma esencie B056: Ak si polapený/á vo svojom negatívnom spôsobe myslenia a správania, neustále sa identifikuješ s nefunkčnými vzorcami správania, žiješ v roli obete = je pravdepodobné, že sa tvoje životné situácie nemenia a prežívaš ich opakovane prostredníctvom iných ľudí. Pre tieto situácie je príznačný vnútorný stres, pocit ohrozenia, smútku a samoty. Človek chce byť často niekto iný, alebo úplne inde. Od svojho života sa odpája, žije v ilúzií, je v pasci svojej minulosti. Môže mať sklon k extrému až mučeníctvu.

Je čas transformovať – zmeniť pohľad. Opustenie negativity, utrpenia a schopnosť vystúpiť z nefunkčných programov prináša zmena myslenia a prijímania informácií. Odpoveďou je sebeláska a nadobudnutie vnútorného pokoja. Človek sa cíti ako „po prebudení“ a postupne si uvedomuje svoju fyzickú a psychickú silu. Zmena myslenia, prináša aj prečistenie emočných vzorcov, konfliktných situácií, uvoľnenie kritiky okolia, sebapopierania, na fyzickej úrovni až nespavosti. Človek sa vracia do svojho života. Dôveruje svojej intuícií aj svojej mysli.

Ak sa chcete dozvedieť o osobnej podpore cez farby viac, o ich vibráciách, vplyvoch na svoju vedomú a podvedomú časť.

Ozvite sa a určíme TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

Meno Anjela pre dni od 16.3. – 20.3. v systéme 72 Anjelov Kabaly je MUMIAH

Ak si chcete prečítať tento príspevok v PLNEJ VERZII vrátane podporného cvičenia – PRIHLÁSTE sa na www.mikomenergy.sk k ODBERU “NOVINIEK e-mailom”.

A všetko budete VEDIEŤ v správny čas

Užite si slnečný víkend

Jana