Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 26.5. do 31.5. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B067 Láska zhora

AFIRMÁCIA: To, čo robím, robím rád/a

Téma esencie B067: Máš vo zvyku veľa pracovať , prepínať svoje sily ačasto ideš na dno svojej „baterky“.  Tak často ako sa „vybiješ“ , tak sa aj dokážeš sklamať. Život Ti pripadá veľmi ťažký, máš pocit, že ty dávaš všetko na 200% a nedostávaš späť ani 50%. Chceš odpovede na všetky svoje otázky. Hovoríš si, že keď môžeš „ísť na doraz ty, prečo nie ostatní“ ? Zúfalo hľadáš lásku a starostlivosť, ktorú si často pri svojej vyťaženosti sám/sama nedávaš. Hľadáš božskú lásku, niečo „wau“, vášeň lebo láska od ľudí je akási všedná.

V prvom rade STOP, sa zastav a dýchaj, prestaň zadržiavať dych. Si prepracovaný/á. Čo s tým? Vnášaj lásku do každodenných maličkostí dňa a tak prepojíš duchovný a materiálny tj. praktický život. Vedome rozvíjaj trpezlivosť, schopnosť koncentrovať sa na maličkosti a tichosť. Až vtedy sa oslobodíš od prehnanej potreby sa neustále porovnávať s ostatnými. A uvidíš sa taký/á, aký/á si. Zmeň rovnicu,  z prepracovaného a frustrovaného človeka na neobyčajne tvorivého a pracovitého človeka. Daruj si ten najväčší dar – čas na seba, zvlášť v obdobiach, keď niečo nové začínaš. Žij. Žij  spiritualitu všedného dňa. Nie  je to nič čarovné, spiritualita je spôsob Tvojho bytia. Spiritualita je  Tvoje správanie, Tvoja pozornosť, Tvoja láska k sebe a okoliu, Tvoje hľadanie a spoznávanie života, Tvoje prijímanie fyzického – materiálneho sveta v symbióze s Tvojou dušou.

Dovoľ si  vnímaním prítomnosti, rozvíjať svoje hlboké porozumenie k sebe a k svetu, Tvoje srdce bude cítiť radosť.

Meno Anjela pre dni od 26.5. – 31.5. v systéme 72 Anjelov Kabaly – je MEBAHEL

Ak sa chcete dozvedieť  VIAC o svojich DAROCH a PODPORE cez farby Aura-Soma, o vplyvoch farieb vo Vašom živote. Objednajte si TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

    Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk (osobný odber, kuriér GLS, Slovenská pošta – doporučená zásielka)