Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 21.5. do 25.5. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B053 Hilarion

AFIRMÁCIA: Som schopný/á robiť rozhodnutia. Som schopný/á vidieť svoj smer jasne. Som na svojej ceste hľadania mojej vlastnej cesty a pravdy.

Téma esencie B053: Nosíš so sebou záťaž najrôznejších pocitov viny. Brzdí Ťa závisť, porovnávanie, možno Tvoja nízka sebaúcta sa prejavuje ako žiarlivosť. Cítiš sa byť izolovaný/á od okolia a veríš že Ťa podvádzajú a klamú. Kto Ti vložil takú nedôveru k sebe a iným? Pozri sa na svoje predstavy. Pozri sa na všetky predstavy, ktoré Ťa ovládajú, zväzujú, kontrolujú, ktoré sa roky nemenia … predstavy, ktoré vedú k negatívnym pocitom v Tebe. Dogmy. Predstavy, ktoré Ťa ovládajú cez úzkosť a strach.

Je čas osviežiť myseľ. Uvoľniť všetky zaseknutia a uviaznutia v nefunkčných vzorcoch správania. Odstrániť fóbie, strachy a úzkosti, cez ktoré klameš sám seba. Zmena a hľadanie pravdy, pomáha k tomu, aby sa človek cítil sám so sebou dobre. Uvoľnením napätia môžeš meniť stav vedomia. Nazeranie na situácie z rôznych smerov, Ti pomáha nájsť správny smer a väčšiu vytrvalosť. Cez správne držanie tela, správne dýchanie prehlbuješ spojenie so sebou. Opustenie a odpustenie je nový začiatok vlastnej cesty.

Esencia svetlo-zeleného equilibria poukazuje na dôležitosť vniesť jasnosť do osobného smerovania, umožňuje nájsť nový priestor a nové miesto. Prísť do kontaktu s prírodou a učiť sa jej pozorovaním. Uvedomovať si synchronicitu, ktorá môže existovať v každom momente, keď sme v správny čas na správnom mieste.

Po „ťažkej“ práci v sebe, človek prichádza k rovnováhe v srdci, ktoré prešlo procesom očisty. Individuálna pravda. Vlastná Cesta, Pravda a Život

Meno Anjela pre dni od 21.5. – 25.5. v systéme 72 Anjelov Kabaly – je YEZALEL

Ak si chceš prečítať príspevok v PLNE VERZII vrátane podporného cvičenia PRIHLÁS sa na www.mikomenergy.sk k ODBERU “Noviniek e-mailom”

Ak sa chcete dozvedieť  VIAC o svojich DAROCH a PODPORE cez farby Aura-Soma, o vplyvoch farieb vo Vašom živote. Objednajte si TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

    Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

    (osobný odber, kuriér GLS, Slovenská pošta – doporučená zásielka)