Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 6.5. do 10.5. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou

Equilibria B063 Dzwal Khul a Hilarion

AFIRMÁCIA: Som v správnej chvíli na správnom mieste a robím správne veci

Téma esencie B063: Je možné, že v súčasnosti máte veľa negatívnych pocitov. Na základe toho máte problém vidieť pozitívnu stránku vecí. Ako keby ste sa prilepili  k miestu a času, ktoré Vás drží v úzkostiach, strachu, neúspechu, v obmedzenom myslení a neschopnosti vidieť pravdu.

Je čas priniesť svojmu životu mier a pocit obnovy. Odstrániť fóbie, aroganciu a priniesť rovnováhu svojim emóciám. Otvorte sa hlbokej radosti, dovoľte si tú predstavu byť teraz a tu spokojný napriek všetkému, čo sa deje vo Vašom vnútornom a vonkajšom priestore. Staňte sa hľadačmi pravdy. Pravda o sebe, ktorú objavíte, ak si dožičíte priestor, aby ste boli schopní vidieť sa takými, akými ste= je oslobodzujúca a motivujúca.  S hľadaním prichádza múdrosť. Schopnosť robiť správne rozhodnutia vo vzťahu k účelu Vášho života. Pravda je ako byť schopný nájsť správne smerovanie, ktoré Vás dovedie tam, kde potrebujete byť. Esencia equilibria a téma dní prináša porozumenie karmickým semiačkam.

Ak sa chcete dozvedieť o osobnej podpore cez farby Aura-Soma, o ich vibráciách, vplyvoch na svoju vedomú a podvedomú časť.

Objednajte si TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

Meno Anjela pre dni od 6.5. – 10.5. v systéme 72 Anjelov Kabaly – ALADIAH

Ak si chceš prečítať príspevok v PLNEJ VERZII vrátane podporného cvičenia

PRIHLÁS sa na www.mikomenergy.sk

k ODBERU “Noviniek e-mailom.”