Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 1.5. do 5.5. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B077 Kalich

AFIRMÁCIA: Som plná/ý príbehov z minulosti, liečim sa svetlom a dokonalou láskou zhora. Zbavujem sa svojich ilúzií a začínam vidieť jasne.

Téma esencie B077: Máš akútnu potrebu lásky. Nevieš prijímať lásku od iných. Nevidíš ju z dôvodu bolesti, či nedostatku ktorý ju prehlušuje. Pre získanie lásky sa dopúšťaš aj manipulácie, ale necítiš sa spokojná/ý s tým čo dostaneš. Nedokážeš sa zmeniť, aj keď vieš a cítiš, že by Ti zmena prospela. Často ospravedlňuješ sama/sám seba. Sklon k perfekcionalizmu vo všetkých oblastiach života.

Je čas odhaliť svoje kvality a zreálniť všetky nereálne predstavy, hlavne v oblasti vzťahov. Skúmaj sa a prebuď v sebe schopnosť smiať sa a pokojne aj sama/sám sebe. Vnímaj ako dokážeš vniesť svetlo do nejasných situácií. Venuj si starostlivosť a zároveň opusti svoje osobné záujmy pre dobro skupiny, staraj sa o iných a prejav im svoju náklonnosť.  Veľa vecí je spojených do celku v kontexte služby svetlu. Čím viac sa otváraš prijímaniu, tým viac môžeš prijať. Ži teraz a tu a teš sa z každodenných maličkostí, ktoré Ťa obklopujú.

Ak sa chcete dozvedieť o osobnej podpore cez farby Aura-Soma, o ich vibráciách, vplyvoch na svoju vedomú a podvedomú časť.

Objednajte si TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

Meno Anjela pre dni od 1.5. – 5.5. v systéme 72 Anjelov Kabaly – HAZIEL

Ak si chceš prečítať príspevok v PLNEJ VERZII

vrátane podporného cvičenia

PRIHLÁS sa na www.mikomenergy.sk

k ODBERU “Noviniek e-mailom”