Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 26.4. do 30.4. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B036 Dobročinnosť

AFIRMÁCIA: Opúšťam všetky masky a vrstvy medzi mnou a tým, čím môžem byť. Milujem výzvy života.

Téma esencie B036: Cítiš frustráciu, potrebuješ priazeň a náklonnosť od blízkeho okolia, pasuješ sa s potlačeným pocitom nedostatočnej lásky od matky, možno tu aj nechceš byť  a vo svojom tele sa necítiš dobre. Cítiš sa byť obeťou a nevieš ako tento pocit prekonať, spracovať a prežiť. Byť  tu a teraz, je niekedy veľmi bolestivé a preto sa zamestnávaš falošnými nádejami a predstavami.

Je čas odložiť falošné nádeje, ktoré zamestnávajú Tvoje myšlienky a odvádzajú Ťa od skutočného života. Je čas priniesť nový pohľad na svet, nové hodnotenie seba. Nastav si hlavu a srdce do rovnováhy, nie jeden alebo druhý , ale spolu. Je čas umocniť sebelásku, ako majsterku pomoci proti frustrácií, depresií a ukončenia sa Tvojho potápania do pocitov nedostatočnosti. Vedome sa sleduj a prinášaj pozitívne zmeny všetkého druhu do svojho života, pozitívne zmeny pohľadu. Máš tu príležitosť vložiť svoju pozornosť, vrúcnosť a starostlivosť do toho, čo robíš v skutočnosti, obzvlášť v spojení s vyšším dobrom. Príležitosť na spojenie sa s Tvojou službou, poslaním – ty a Tvoje potreby, rodina, práca. Vykroč k zmene, k transformácií v súvislosti s láskou. Starostlivosť, vrúcnosť a láskavosť k sebe, rozširuj na celý svet.

Ak sa chcete dozvedieť o osobnej podpore cez farby Aura-Soma, o ich vibráciách, vplyvoch na svoju vedomú a podvedomú časť.

Objednajte si TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

Meno Anjela pre dni od 26.4. – 30.4. v systéme 72 Anjelov Kabaly – CAHETEL

Ak si chceš prečítať príspevok v PLNEJ VERZII

vrátane podporného cvičenia.

PRIHLÁS sa na www.mikomenergy.sk

k ODBERU “Noviniek e-mailom“.

Prajem Vám láskou naplnené dni

Jana