Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 15.4. do 20.4. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B064 Djwal Khul

AFIRMÁCIA: Pravda prichádza ku mne a cezo mňa. Cítim zem a vidím pravdu, ktorá sa ma dotýka v srdci

Téma esencie B064: Ľahko sa sklamete a ste často ovládaný strachom. Pristupovaním na kompromisy pre emocionálnu krehkosť strácate svoj vlastný priestor a svoju vlastnú integritu. Cítite hlboký smútok a nedokážete sa sústrediť na jeho príčiny a spracovanie. Čas pozrieť sa na životné problémy a výzvy, ktoré odkladáte a nechcete ich vidieť a pracovať s nimi. Ako sa to prejavuje? – Radšej sa budete sústreďovať na materiálne veci ako hľadať pravdu a skúmať ju cez seba a svoje srdce.

Flakón B064 je cesta pre nový začiatok. Cesta, keď chceme život uchopiť do vlastných rúk a pevne stáť vo svojom osobnom priestore. Prináša pochopenie, že je absolútne prirodzené v živote sa učiť nové veci a spoznávať nové situácie. Práve na takejto ceste nájdeme vnútornú rovnováhu. Je čas uvoľniť potlačované city, prispôsobiť sa emocionálnym zmenám. A vniesť do emočného života rovnováhu a jasnosť. Si nesmierne odhodlaný človek, ktorý smeruje k svojim cieľom a v správnom čase robí správne veci na správnom mieste. Získavaš múdrosť zo životných skúseností.

Ak sa chcete dozvedieť o osobnej podpore cez farby Aura-Soma, o ich vibráciách, vplyvoch na svoju vedomú a podvedomú časť.

Ozvite sa a nájdeme TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

Meno Anjela pre dni od 15.4. – 20.4. v systéme 72 Anjelov Kabaly je LELAHEL

Ak si chceš prečítať príspevok v PLNEJ VERZII

vrátane podporného cvičenia

PRIHLÁS sa na www.mikomenergy.sk

k ODBERU “Noviniek e-mailom”

Užite si čas v prírode

Jana