Dobrý deň priatelia,

Farebné Zamyslenie pre najbližšie dni

od 10.4. do 14.4. podľa previazanosti „celostného systému AURA-SOMA a učenia 72 Anjelov Kabaly“,

tieto dni plynú pod vibráciou Equilibria B078 Záchrana koruny

AFIRMÁCIA: Pozývam svetlo a ľahkosť tam, kde je to potrebné, aby som sa oslobodil/a.

S vďakou žijem svoj život.

Téma esencie B078: Nesieš so sebou hlboký smútok. Je čas ho uvoľniť. Často sa usmievaš cez slzy alebo už ani to nedokážeš a naopak roníš veľké slzy s pocitom nespravodlivosti v živote. Začni zmenu. Pozri na svoje vlastné tiene. Život Ti priniesol zisky aj straty, oceň sa. Ťažia Ťa predsudky a vnútorná nespokojnosť. Cítiš sa byť skúsený/á a Tvoje poznanie Ťa tlačí k zemi,  vráť sa k ľahkosti a sviežosti vo svojom živote. Je čas si porozumieť, nájsť jasné zamerania, sústrediť sa na cieľ. Službou druhým dosiahneš hlboké uspokojenie a zmysel života. Teraz a tu cez svoju získanú múdrosť máš silu  transformovať a preformulovať všetko staré na nové programy použiteľné pre novú dobu. Je čas nechať ísť, čo už neslúži, v správaní, v myslení, vo vzťahoch, v živote. Uvoľni svoj smútok, zjemni svoju precitlivelosť a urob si opäť miesto radosti zo života.

Poznámka k B078: Esencia B078 vznikla ako prvá po smrti zakladateľky Aura-Somy Vicky Wall. Prináša svetlo do minulosti, aby sme sa otvorili možnosti úspechu v prítomnosti. Prináša „božskú prvú pomoc“ pre situácie všetkých zmien a prechodov ako je smrť, narodenie, trauma, šok, strata zamestnania, strata blízkeho človeka … V praxi sa stretávam ako priťahuje ľudí, ktorí prechádzajú obdobím duševnej vyčerpanosti, obdobím silného smútku. Pomáha transformovať a vrátiť sa späť v plnej sile alebo v pokoji odísť…

Ak sa chcete dozvedieť o osobnej podpore cez farby Aura-Soma, o ich vibráciách, vplyvoch na svoju vedomú a podvedomú časť.

Ozvite sa a nájdeme TERMÍN pre Vaše osobné farebné sebapoznanie cez systém Aura-Soma.

Pre potreby nákupu produktov Aura-Soma, použite ESHOP mikomenergy.sk

Meno Anjela pre dni od 10.4. – 14.4. v systéme 72 Anjelov Kabaly je MAHASIAH

Ak si chceš prečítať príspevok v PLNEJ VERZII

vrátane podporného cvičenia

– PRIHLÁS sa na www.mikomenergy.sk

k ODBREU “NOVINIEK e-mailom”.

Užite si naplnený čas

Jana