Aký máte vzťah k ČERVENEJ farbe ?

Aký máte vzťah k SEBE, ŽIVOTU, PRÁCI, ZEMI, PENIAZOM ?

ČERVENÁ farba ukazuje na schopnosť byť AKTÍVNY, činorodý, mať ENERGIU, výdrž, ENTUZIAZMUS v práci, v živote, vo vzťahoch.

Znázorňuje akú má ČLOVEK schopnosť ŽIŤ a tiež povedať STOP !

SILA ČERVENEJ je o aktívnom posune VPRED, o DOKONČOVANÍ práce ale aj o DARE ZASTAVIŤ niečo, čo sme autenticky vyhodnotili ako neprospešné a netlačíme na dokončenie iba z EGA. Zastaviť činnosť, projekt či výstup pod vrcholom, je schopnosť cítiť ČERVENÚ.

ENERGIU ČERVENEJ vystihuje obľúbený citát:

„ZRODENÁ Z OHŇA ČI ZHORENÁ V OHNI“

Ak SA ponárame hlbšie. ČERVENÁ vplýva na našu VÝŽIVU, SEXUALITU, schopnosť prijímať materiálno, HOJNOSŤ, DOMOV, kvalitu vzťahov. Prináša pocit ENERGIE, BEZPEČIA a OCHRANY.

Nespracovaná ČERVENÁ na emočnej a mentálnej úrovni OSOBNOSTI ukazuje na vyhorenie, pocit hrozby, lenivosť, frustráciu a agresiu.

ČERVENÁ je spojená so znamením Baran, ktorý podľa medicínskej astrológie ovláda HLAVU, MOZOG a SENZORICKÉ NERVY.

Minerál KALIUM PHOSPORICUM

Draslík (kálium) sa nachádza vo vnútri bunky. Bunková soľ KALI PHOS je prostriedok pre veľkú vyčerpanosť, nedostatok spánku, náročné životné situácie najmä psychické. Regeneruje mozgové a nervové bunky, ktoré sú najcitlivejšie na nedostatok energie, stres, traumu, únavu.

Užívanie minerálu je vhodné pre človeka pod mentálnym tlakom ktorý chce urobiť dobrý dojem, má extra zmysel pre povinnosť, je po chorobe, v staršom veku. Pomáha pri hyperaktívnej mysli, ktorá nevie vypnúť ani v noci

Máte chuť na orechy, tma a ticho Váš stav zlepšujú, túžite po domove, ste v šoku, trpíte úzkosťou, to sú indície pre KALI PHOS

PREPOJENOSŤ EMOČNÉHO VNÍMANIA a FYZICKÉHO TELA, je väčšia ako si dokážeme predstaviť

“Príde Vám to JEDNODUCHÉ?”

  • SKVELÉ. Postupne primárne FARBY premiešame a získame sekundárne, ako v živote ROZDIEL bude v odtieňoch

Ak Vás to BAVÍ ako mňa vidíme sa v JÚNI

Seminár FARBY a MINERÁL objaví čaro potenciálu a sabotéra cez ŽLTÚ a MAGNÉZIUM

A Sledujte mikomenergy ĎALEJ