Kurzy, semináre a workshopy

STRETNUTIA PRE MÁJ 2022:

  

NOVÝ SEMINÁR – „FARBA a MINERÁL“

Seminár „FARBA a MINERÁL“ prináša  prepojenie FARBY cez symboliku a vplyvu na emócie podľa holistickej celostnej terapie  AURA-SOMA so SCHÜSSLEROVOU BIOCHEMICKOU TERAPIOU, ktorú reprezentujú minerálne látky známe ako BUNKOVÉ SOLI.

  • AURA-SOMA je unikátna metóda sebaspoznania s pomocou farieb, pri ktorej pracujeme s príčinami, ktoré sa prejavujú v rovine emócií, vlastností, správania alebo na fyzickej úrovni ako nerovnováha. Aura-Soma je „liečba duše“. Pomáha harmonizovať a nájsť kontakt s vnútorným vedením.
  • BUNKOVÉ SOLI vnímame ako nástroj, vďaka ktorému je bunka schopná minerálne soli prijať z vonkajšieho prostredia dovnútra. Tak sa obnoví ich prirodzená rovnováha v organizme a zdravie.

Seminár sa bude organizovať 1x za mesiac po dobu 12 mesiacov,  v sobotu od 9.00 – 14.00 hod, v skupine max 8 ľudí.

Seminár „FARBA a MINERÁL“ – s témou „ČERVENÁ farba a bunková soľ KALIUM PHOSPORICUM“

Termín: 14.5.2022 od 09:00 – 14:00 hod

Miesto: Bratislava – Dúbravka

Cena:  50€ (vrátane občerstvenia a pomôcok)

V prípade  záujmu zúčastniť sa  FARBA a MINERÁL, VÁS PROSÍM  o PRIHLÁSENIE TELEFONICKY, E-MAILOM DO 11.5.2022. 

Faktúru , platobné podmienky  a bližšie informácie Vám oznámim po prihlásení.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

PRECHÁDZKA dúbravským LESOM alebo MINI WORKSHOP V POHYBE

KEDY: 18.5.2022 od 17.00 – 19:30hod

Prejdeme sa lesom cca 8 km, okysličíme telo cez dychové cvičenia a pohľadáme odpovede na OTÁZKY

KTO SOM – KAM KRÁČAM V ŽIVOTE – AKO SA SKUTOČNE CÍTIM ?

Po pracovnom dni sa Vám vráti energia a úsmev.

Cena: 15€/os

Max. skupina 5 osôb 

V prípade  záujmu zúčastniť sa PRECHÁDZKY, VÁS PROSÍM  o PRIHLÁSENIE TELEFONICKY, E-MAILOM DO 17.05.2022

Faktúru , platobné podmienky  a bližšie informácie Vám oznámim po prihlásení.

V prípade zlého počasia sa spoločne s prihlásenými dohodneme na novom termíne, zastaví nás iba dážď. 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 E-MATERIÁL ZDRAVIE – pre MÁJ na tému „SRDCE“

MÁJ– mesiac podpory pre orgán SRDCE

SRDCE je dutý svalový orgán (veľkosti päste), ktorý svojimi pravidelnými sťahmi udržuje krvný obeh, zodpovedá za kvalitu tepien, žíl a vlásočníc. Pracuje ako TLAKOVÉ ČERPADLO. V priebehu minúty sa približne 70-krát stiahne a prečerpá 5 litrov krvi, v prípade potreby dokáže tento objem až 5x zvýšiť.

 SRDCE má dva rozmery – fyzický a duchovný. Zdravé emočné srdce je naša schopnosť  VYVÁŽENOSTI v živote. Rovnováha v emocionálnom tele, je keď sa zbavíme OBETE V NÁS a potreby TRPIEŤ.

V POZITÍVNOM vyjadrení je srdce sídlom emócie RADOSŤ, šťastie, stabilita, mier.

O negatívnych a pozitívnych emóciách orgánu SRDCE a jeho vplyve na emocionálnu stabilitu človeka, a o ceste ako si pomôcť a naštartovať v sebe proces sebaliečenia sa dočítate v e-materiáli ZDRAVIE „SRDCE“.

AKO SA CÍTITE?

Máte problémy so srdcom? S vysokým či nízkym krvným tlakom? Ľahko sa zadýchate/očervenáte? Ste smejko, ktorý prepadá nekontrolovateľnému nadšeniu? Máte rada poriadok? Trápi Vás nadmerné potenie? Dávate prednosť horkej čokoláde? Ľahko prepadáte hystérií? Bolieva Vás často hlava, či trpíte závratmi? Cítite neskonalú túžbu po niečom – sladkosti, alkohol, zážitky? Držíte si v sebe pocit viny, nedostatku, žiarlite? Často prepadáte stresu a pocitu tlaku od okolia na Vás? Viete si udržať vnútornú radosť?” ak odpovedáte viacej ÁNO = je správny čas, aby ste svoju PEČEŇ podporili v práci.

E-materiál Zdravie – téma SRDCE: sprievodca na samoučiacej ceste po krajine fyzického tela, v domácom prostredí.

E-Materiál Vám pomôže pochopiť/zvedomiť si fyzicky svoje srdce, vybrať si akým smerom ho povzbudzovať, zlepšovať jeho prácu, či už cez stravu, byliny, pomocou minerálnych bunkových soli, farebnej terapie Aura-Soma alebo esenciálnych olejov. Podľa toho k čomu, kto inklinuje a čím je priťahovaný. Pre emočnú prácu rovnováhy a harmónie sú výborné prípravky z radu produktov Aura-Soma.

E-Materiál – SRDCE má cca 38 strán s obrázkami, je vo formáte pdf.

Obsahovo je materiál zoradený: základné informácie o mesiaci roku a systéme/orgáne ktorý je podľa tradičnej čínskej medicíny k nemu priradený, anatomická časť a funkcia orgánu/systému v ľudskom tele/prejavy jeho oslabenia na fyzickej úrovni, niekoľko tipov na cvičenia, časť o emóciách (negatívny/pozitívny prejav) ktoré sa viažu k orgánu/systému, pochopenie emócií a očista/reštart/podpora cez produkty Aura-Soma, nasleduje časť o vhodných potravinách/spôsobe prípravy jedla a tipy na povzbudenie/očistu orgánu.

E-Materiál obsahuje: otázky na základe, ktorých môžete v sebe hľadať odpovede v akej kondícií je Váš organizmus.

E-Materiál si môžete objednať : eshop/mailom/telefonicky. Pošlem Vám platobné inštrukcie a materiál Vám bude po uhradení poplatku vo forme PDF odoslaný na mail.

Cena e-materiálu ZDRAVIE je: 20 € s DPH (V prípade prvej fakturácie Vás poprosím poslať mailom presnú adresu)

Obraciam sa na Vás so žiadosťou po zakúpení „materiál“ neposúvať, nekopírovať ďalej. 

E-materiál ZDRAVIE: Je pripravený samostatne pre orgány: Močový mechúr, Obličky, Žlčník, Pečeň, Srdce, Tenké črevo, Krvný obeh, Termoregulácia, Slezina a Pankreas, Žalúdok, Pľúca, Hrubé črevo.