Milé priateľky/priatelia,

mesiac September je mesiacom nových začiatok pre školákov, návratom z dovoleniek, upokojenia po letných zábavách. V kolobehu roka je to mesiac keď zbierame úrodu toho, čo sme na jar zasiali, mesiac hojnosti a prípravy na zimu.

„Čo nám teda prvý jesenný mesiac prináša? Poďme sa navnímať .. “

„Často súdite a kritizujete stav okolo Vás?  Máte tendenciu kritizovať seba? Obťažujú Vás zažívacie problémy? Cítite bolesti až kŕče v brušku, na ľavej strane tela?  Trápi Vás nadúvanie? Máte chuť na sladké? Ako pracuje Váš imunitný a lymfatický systém? Cítite sa osamelá, nepochopená?  Ste pod tlakom, v strese?                                                                                Strácate energiu a náladu pri prílišnom návrate do minulosti, prehrávate si situácie z minulosti stále a stále?“

… ak vo Vás niektoré otázky zarezonovali. Prichádza správny čas, aby ste svoju Slezinu a Pankreas podporili v ich práci.

Dovoľujem si Vás pozvať na „zážitkový seminár Zdravie v mesiaci SEPTEMBER – s témou SLEZINA/PANKREAS“.

Orgány Slezina a Pankreas patria k dôležitým orgánom v našom trávení, dopĺňajú prácu žlčníka a žalúdka. Slezina a pankreas sú párový orgán so žalúdkom a práve preto aj fyzické ochorenia alebo oslabenia orgánov v sústave trávenia sa veľmi úzko dopĺňajú a vždy je potrebné ich revitalizovať kompletne aj v ich previazaniach. K hlavnej pozitívnej emócií sleziny patrí pochopenie a dôvera a pre pankreas je to emócia láska. Áno orgánom lásky je pankreas a zároveň je to orgán, ktorý drží v sebe aj nespracované pocity samoty, stresu a pri svojej poruche, keď nedostáva „sladkosti života“ sa prejavuje ochorením diabetes. O ďalších negatívnych emóciách orgánov a ich vplyve na emocionálnu stabilitu človeka, a o ceste ako si pomôcť a naštartovať v sebe proces sebaliečenia sa dozviete na septembrovom zážitkovom seminári Zdravie alebo sa dočítate v materiáli k tomuto semináru „Slezina a Pankreas“.

V spoločnom zdieľaní na zážitkovom seminári prepojíme:

„Farebný systém Aura-Soma – Bunkové Schusslerové soli – Esenciálne oleje doTERRY – Byliny Zeme“

Seminár sa uskutoční v Bratislave v dvoch termínoch :   

4.9.2020 piatok od 9.00 – 14:30 hod  (čas je tentokrát dlhší, keďže máme v mesiaci až 2 orgány naraz)

5.9.2020 sobota od 9:00 – 14:30 hod  (čas je tentokrát dlhší, keďže máme v mesiaci až 2 orgány naraz)

Cena:  24€ s DPH/osoba

 + účastníkom semináru odporúčam zakúpiť si aj materiál Zdravie. Nie všetkým tipom a odporúčaniam, ktoré sú spomenuté v materiály sa stihneme venovať a preto je výborne mať materiál k osobnému nahliadnutiu. Zároveň čas na zapisovanie poznámok, môžeme venovať otázkam.

Cena za MATERIÁL v prípade ÚČASTI na seminári: 12 € s DPH

Cena za MATERIÁL BEZ ÚČASTI na seminári: 20 € s DPH

Miesto: BA Dúbravka

Rezervácia miesta:  mail/mobil.

Spôsob úhrady a miesto konania: pri záväznej rezervácii miesta.

Pre svoje UKOTVENIE ZÁMERU pre SLEZINU a PANKREAS si odnesiete pár kvapiek esencie, ktorá Vás najviac osloví.

 AK NEVIETE PRÍSŤ na Zážitkový seminár Zdravie – „Slezina a Pankreas“,

môžete pokračovať v práci so svojím fyzickým telom prostredníctvom študijného materiálu k Zážitkovému Semináru Zdravie – téme Slezina a Pankreas.

Materiál Vám pomôže pochopiť/zvedomiť si svoje fyzické orgány Slezina a Pankreas  a vybrať si akým smerom budete tieto fyzické orgány ďalej povzbudzovať, ochraňovať, štartovať v práci, či už cez stravu, byliny, pomocou minerálnych bunkových soli, farebnej terapie Aura-Soma alebo esenciálnych olejov. Podľa toho k čomu kto inklinuje a čím je priťahovaný. Pre emočnú prácu, uvoľňovanie stresu, strachu, hodnotenia, kritizovania a nadobudnutie pokoja sú výborné prípravky z radu produktov Aura-Soma.

Materiál – SLEZINA a PANKREAS: má 44 strán s obrázkami, je vo formáte pdf.

Obsahovo je materiál zoradený ako prebieha seminár: základné informácie o mesiaci roku a orgáne ktorý je podľa tradičnej čínskej medicíny k nemu priradený, anatomická časť a funkcia orgánu v ľudskom tele/prejavy jeho oslabenia na fyzickej úrovni, časť o emóciách (negatívny/pozitívny prejav) ktoré sa viažu k orgánu, pochopenie emócií a očista/reštart/podpora cez produkty aura-soma, nasleduje časť o vhodných potravinách/spôsobe prípravy jedla a tipy na povzbudenie/očistu orgánu.

Ďalej sa dočítate ako a aké byliny použiť na podporu Sleziny a Pankreasu, aké minerály môžete prostredníctvom bunkových solí doplniť pre Slezinu a Pankreas a ich prácu, aké drahé kamene zlepšujú energetickú rovinu tela, a na koniec, aké esenciálne oleje a výživové doplnky z radu doTERRA používať pre posilnenie, revitalizáciu Sleziny a Pankreasu, či už na vnútorne užívanie, na masáž alebo difúzovanie v priestore.

Materiál obsahuje: otázky na základe, ktorých môžete v sebe hľadať odpovede v akej rovnováhe sú Vaše orgány.

V prílohe je obrázok meridiánu Slezina a Pankreas.

Materiál si môžete objednať priamo mailom. Pošlem Vám platobné inštrukcie a materiál Vám bude po uhradení poplatku obratom odoslaný na mail.

Cena materiálu bez účasti na zážitkovom seminári je: 20 € (V prípade prvej fakturácie Vás poprosím poslať mailom presnú adresu)

Obraciam sa na Vás so žiadosťou po zakúpení „materiál“ neposúvať, nekopírovať ďalej.

Teším sa na naše „výživné“ stretnutie pri čaji