Milí priatelia,

sme už iba kúsok od zimného času, ktorý nám prináša čarovné vianočné sviatky a oslavu príchodu Nového roka – prichádza december a s ním čas na podporu nášho dôležitého detoxikačného orgánu, čas podpory nášho HRUBÉHO ČREVA.

S úctou Vás pozývam do ďalšieho cyklu „zážitkového semináru Zdravie s témou Hrubé črevo“.

„Ako sa cíti Vaše „bruško“? Máte často kručanie, zvieranie či nafukovanie bruška? Viete ako si môžete posilniť činnosť čriev a vylučovanie cez stravu? Aké EMÓCIE povzbudzujú a aké oslabujú činnosť hrubého čreva? Čo v sebe potláčate? Je niečo/niekto, koho/čo nechcete ani vidieť? Máte pocit útlaku, prehry? Ako ste vysporiadaný s minulosťou? Cítite pri niektorých situáciách vnútorný hnev? Ste kritický/á? Viete si odpustiť? Dokážete odpúšťať svojmu okoliu?“

… ak vo Vás niektoré otázky zarezonovali. Prichádza správny čas, aby ste svoje  HRUBÉ ČREVO podporili v jeho práci.

Orgán Hrubé črevo patrí k dôležitým orgánom, ktoré majú na starosti detoxikáciu organizmu. Hrubé črevo je ako druhý mozog. Zdravé hrubé črevo je základ silnej imunity organizmu. Hrubé črevo je orgán, ktorý ako pľúca drží naše smútky v rôznej „kovovej“ intenzite. O negatívnych a pozitívnych emóciách orgánu hrubé črevo a jeho vplyve na emocionálnu stabilitu človeka, a o ceste ako si pomôcť a naštartovať v sebe proces sebaliečenia sa dozviete na decembrovom zážitkovom seminári Zdravie alebo sa dočítate v materiáli k tomuto semináru „Hrubé črevo“.

Študijný materiálu k „zážitkovému Semináru Zdravie – téma Hrubé črevo“ je samoučiacou cestou po krajine svojho fyzického tela v domácom prostredí.

Materiál Vám pomôže pochopiť/zvedomiť si svoj fyzický orgán Hrubé črevo a vybrať si akým smerom budete tento fyzický orgán ďalej povzbudzovať, ochraňovať, štartovať v práci, či už cez stravu, byliny, pomocou minerálnych bunkových soli, farebnej terapie Aura-Soma alebo esenciálnych olejov. Podľa toho k čomu, kto inklinuje a čím je priťahovaný. Pre emočnú prácu, uvoľňovanie stresu, obáv, zloby, kritizovania a nadobudnutie pokoja sú výborné prípravky z radu produktov Aura-Soma.

Materiál – Hrubé črevo: má 43 strán s obrázkami, je vo formáte pdf.

Obsahovo je materiál zoradený ako prebieha seminár: základné informácie o mesiaci roku a orgáne ktorý je podľa tradičnej čínskej medicíny k nemu priradený, anatomická časť a funkcia orgánu v ľudskom tele/prejavy jeho oslabenia na fyzickej úrovni, niekoľko tipov na dychové cvičenia, časť o emóciách (negatívny/pozitívny prejav) ktoré sa viažu k orgánu, pochopenie emócií a očista/reštart/podpora cez produkty aura-soma, nasleduje časť o vhodných potravinách/spôsobe prípravy jedla a tipy na povzbudenie/očistu orgánu.

Ďalej sa dočítate ako a aké byliny použiť na podporu Hrubého čreva, aké minerály môžete prostredníctvom bunkových solí doplniť pre Hrubé črevo  a jeho prácu, aké drahé kamene zlepšujú energetickú rovinu tela, a na koniec, aké esenciálne oleje a výživové doplnky z radu doTERRA používať pre posilnenie, revitalizáciu, zlepšenie vylučovania, či už na vnútorne užívanie, na masáž alebo difúzovanie v priestore.

Materiál obsahuje: otázky na základe, ktorých môžete v sebe hľadať odpovede v akej kondícií je Vaše hrubé črevo.

V prílohe je obrázok meridián.

Materiál si môžete objednať priamo mailom/telefonicky. Pošlem Vám platobné inštrukcie a materiál Vám bude po uhradení poplatku vo forme PDF odoslaný na mail.

Cena materiálu bez účasti na zážitkovom seminári je: 20 € s DPH (V prípade prvej fakturácie Vás poprosím poslať mailom presnú adresu)

Obraciam sa na Vás so žiadosťou po zakúpení „materiál“ neposúvať, nekopírovať ďalej. 

Zážitkový seminár Zdravie – téma HRUBĆ ČREVO.

Na zážitkovom seminári v spoločnom zdieľaní prepojíme:

„Farebný systém Aura-Soma – Bunkové Schusslerové soli – Esenciálne oleje doTERRY – Byliny Zeme“

Seminár sa v Bratislave je plánovaný v termíne :   

11.12.2020 piatok od 9.00 – 15:00 hod 

12.12.2020 sobotu od 9.00 – 15.00 hod

Cena za SEMINÁR:  20€ bez DPH/osoba

 + účastníkom semináru odporúčam zakúpiť si aj materiál Zdravie. Nie všetkým tipom a odporúčaniam, ktoré sú spomenuté v materiáli sa stihneme venovať a preto je výborne mať materiál k osobnému nahliadnutiu. Zároveň čas na zapisovanie poznámok, môžeme venovať otázkam.

Cena za MATERIÁL v prípade ÚČASTI na seminári: 10 € bez DPH

Cena za MATERIÁL BEZ ÚČASTI na seminári: 20 € s DPH

Miesto: BA – Dúbravka

Rezervácia miesta:  mail/mobil. Na seminári je max. počet 5 osôb.

Spôsob úhrady a miesto konania: pri záväznej rezervácii miesta.

Pre UKOTVENIE ZÁMERU pre „Hrubé črevo“ si odnesiete pár kvapiek esencie Aura-Somy alebo esenciálnych olejov, ktorá Vás najviac osloví.

Teším sa na naše zimné stretnutie pri čajíku

Majte pokojný deň

Jana