SEMINÁR  „FARBA a MINERÁL“ téma pre Jún

ZLATÁ a CALCAREA FLUORICA

  • TÉMA cez otázky: Sebaaktualizácia áno či nie, aké sú Vaše potreby, máte komplexy, poznáte svoje talenty, zdieľate múdrosť, vzťah k peniazom, máte strach či som dosť úspešná/príťažlivá, brzdí Vás pocit menejcennosti .. Na fyzickej úrovni: elasticita šľachy, väzy, zuby, pokožka, elastickosť kože ..
  • V medicínskej astrológií je zlatá farba spojená so znamením Rak.

Termín „jednodňový seminár“ na výber:

  • piatok 24.6.2022  od 09:00 – 14:00 hod
  • sobota 25.6.2022 od 09:00 – 14:00 hod

Miesto: Bratislava – Dúbravka

Cena:  50€ (vrátane malého občerstvenia a pomôcok)

Seminár „FARBA a MINERÁL“ – spoznanie, porozumenie prepojenia FARBY cez jej symboliku a vplyv na emócie podľa holistickej celostnej terapie  AURA-SOMA v symbióze so SCHÜSSLEROVOU BIOCHEMICKOU TERAPIOU, ktorú reprezentujú minerálne látky známe ako BUNKOVÉ SOLI.

Skupina max 8 ľudí

  • AURA-SOMA je unikátna metóda sebaspoznania s pomocou farieb, pri ktorej pracujeme s príčinami, ktoré sa prejavujú v rovine emócií, vlastností, správania alebo na fyzickej úrovni ako nerovnováha. Aura-Soma je „liečba duše“. Pomáha harmonizovať a nájsť kontakt s vnútorným vedením.
  • BUNKOVÉ SOLI vnímame ako nástroj, vďaka ktorému je bunka schopná minerálne soli prijať z vonkajšieho prostredia dovnútra. Tak sa obnoví ich prirodzená rovnováha v organizme a zdravie.

V prípade záujmu zúčastniť sa  semináru FARBA a MINERÁL, VÁS PROSÍM  o PRIHLÁSENIE TELEFONICKY, E-MAILOM DO 20.6.2022. 

Faktúru , platobné podmienky  a bližšie informácie Vám oznámim po prihlásení.