Kolobeh roka sa posúva, po horúcom a vzrušujúcom lete tu máme SEPTEMBER.

September je mesiac, kedy zbierame a spracovávame „úrodu“ všetkého, čo sme na jar zasiali. Ohľadom putovania po ľudskom organizme v septembri venujeme svoju pozornosť orgánom SLEZINA A PANKREAS.

Orgány Slezina a Pankreas patria k dôležitým párovým orgánom v našom trávení. Dopĺňajú prácu žlčníka a žalúdka, pri fyzickom ochorení a oslabení orgánov v sústave trávenia je potrebné ich revitalizovať kompletne, v ich previazaniach. K pozitívnej emócií SLEZINY patrí pochopenie a dôvera. Činnosť sleziny súvisí s imunitným a lymfatickým systémom, vplýva na čistenie krvi a pevnosť ciev. Emóciou PANKREASU je láska. Činnosť pankreasu súvisí s metabolizmom sacharidov, bielkovín a tukov.

AKO SA CÍTITE?

Súdite a kritizujete stav okolo Vás?  Máte tendenciu kritizovať seba? Obťažujú Vás zažívacie problémy? Cítite bolesti, kŕče v brušku, na ľavej strane tela?  Trápi Vás nadúvanie? Chuť na sladké? Ako pracuje Váš imunitný a lymfatický systém? Cítite sa osamelá, nepochopená?  Ste pod tlakom, v strese? Strácate energiu a náladu pri prílišnom návrate do minulosti, prehrávate si často situácie z minulosti?

– ak odpovedáte ÁNO = je správny čas, aby ste svoju Slezinu a Pankreas podporili v ich práci.

Projekt Zdravia, ktorý sa skladal z 12 seminárov počas 2 rokov je k dispozícií pre samoštúdium vo forme E-MATERIÁL ZDRAVIE, nájdeš na eshope.

E–Materiál SLEZINA A PANKREAS je sprievodcom aj motivátorom. Pomôže Vám zvedomiť fyzické párové orgány trávenia, ich prácu, vybrať smer pre podporu = prírodnou cestou cez stravu, byliny, minerálne Bunkové soli, farebnú terapiu Aura-Soma alebo esenciálne oleje.

E-Materiál Zdravie – Slezina a Pankreas si môžete objednať na ESHOPE www.mikomenergy.sk

Prajem Vám nech si udržujete pochopenie pre iný názor, dôveru v seba, dostatok záujmu, úcty a lásky voči sebe a okoliu za každého „počasia“ a výsledkom vo Vašom živote nech je silný imunitný systém a chuť kráčať vpred.

Ak máte chuť sa posunúť, niečo objaviť, zmeniť, naštartovať na fyzickej a emočnej úrovni je tu priestor pre OSOBNÉ KONZULTÁCIE, čas pre Vás spolu nájdeme.