Vítame DECEMBER – mesiac svetiel ???

Mesiac kedy na fyzickej úrovni zameriavame svoju pozornosť na orgán HRUBÉ ČREVO.

HRUBÉ ČREVO patrí k dôležitým orgánom, ktoré majú na starosti detoxikáciu organizmu. Jeho funkciou je vylučovanie a riadenie telesných tekutín v tele. Zdravé hrubé črevo tvorí základ silnej imunity organizmu.

PÁROVÝM orgánom Hrubého čreva sú Pľúca a tak ako oni, hrubé črevo drží naše SMÚTKY, žiaľ, pocit stiesnenosti. Ak je v rovnováhe a všetko funguje sme sebaistí, ODVÁŽNI a vo svojich hodnoteniach spravodliví.

Hrubé črevo má priamy vzťah k PODVEDOMIU. Spracováva odpady – spomienky na minulosť. Eviduje všetko, čo človek prežil a čo v živote nestrávil. Cestou liečenia je cesta úprimného odpustenie sebe aj iným.

AKO SA CÍTITE?

Ako sa cíti Vaše „bruško“? Máte často kručanie, zvieranie či nafukovanie bruška? Viete ako si môžete posilniť činnosť čriev a vylučovanie cez stravu? Čo v sebe potláčate? Je niečo/niekto, koho/čo nechcete ani vidieť? Máte pocit útlaku, prehry? Ako ste vysporiadaný s minulosťou? Cítite pri niektorých situáciách vnútorný hnev? Ste kritický/á? Viete si odpustiť? Dokážete odpúšťať svojmu okoliu?

– Ak odpovedáte viacej ÁNO = je správny čas pre podporu hrubého čreva

▶️ E-MATERIÁL ZDRAVIE – HRUBÉ ČREVO je sprievodcom aj motivátorom pre Vaše samoštúdium v pohodlí domova. Vznikol ako výsledok seminárov Projektu Zdravia. Pomôže zvedomiť prácu Hrubého čreva a vybrať si vlastný smer pre jeho podporu = prírodnou cestou = či už cez stravu (kyslá kapusta, fermentovaná zelenina), byliny (repík, dúška, šalvia), minerálne bunkové soli (nat phos, nat sulph), esencie Aura-Soma (sunlight) a esenciálne oleje (zengest) . Možností je viacej oveľa viacej ale je dôležité postupovať podľa individuálnych príznakov.

E-MATERIÁL ZDRAVIE – HRUBÉ ČREVO si môžete objednať na ESHOPE www.mikomenergy.sk

Ak máte chuť ZLEPŠIŤ, ZMENIŤ, SPOZNAŤ seba a svoje TRÁVENIE , ponúkam Vám priestor pre OSOBNÚ/ONLINE KONZULTÁCIU.