Spolu s prírodou sa na jar PREBÚDZAJÚ, aj orgány žlčník a pečeň. V MARCI máme vhodný čas pre podporu ŽLČNÍKA. Správnym zložením stravy, očistnými kúrami, podporou cez bunkové soli, byliny, aura-somu zlepšujeme jeho funkciu a odmenou nám je, že sa cítime zdravší a vitálnejší.

MAREC je mesiac pre podporu ŽLČNÍKA. Žlčník je dutý orgán hruškovitého tvaru, leží pri spodnej časti pečene, hromadí a vylučuje žlč, ktorú vytvára pečeň.

Žlčník má v EMÓCIÁCH významnú úlohu – riadi našu ROZHODNOSŤ. Je ako neoblomný generál, ktorý nám prikazuje, čo robiť. Hýbe nás vpred.

OSLABENIE žlčníka môžeme na psychickej úrovni sledovať ako NEDOSTATOK ODVAHY, pocit skľúčenosti, nadmerná CITLIVOSŤ až zablokované emócie, plačlivosť, NEROZHODNOSŤ / neschopnosť konať alebo HNEV, ktorí  v sebe dusíme.

ZDRAVÝ ŽLČNÍK nás napĺňa LÁSKAVOSŤOU, štedrosťou a SPOKOJNOSŤOU. Vplýva na zmyslový orgán Oči a energiu posiela do Tenkého čreva. V našom tele všetko so všetkým súvisí a PODPORUJE sa navzájom.

Máte problémy so žlčníkom? Ľahko sa rozčúlite? Svoj hnev potláčate? Máte pocit ťažoby v brušku? Slabne Vám zrak? Trápi Vás horká chuť v ústach? Mávate ekzém, migrény či závrate? Budíte sa medzi 23 h a 1 h ráno? – odpovedáte viac ÁNO, je čas dopriať žlčníku pozornosť

Pre CESTU samoSEBAVZDELÁVANIA:

  • ESHOP mikomenergy.sk = E-Materiál ZDRAVIE „ŽLČNÍK“

Ak sa rozhodnete pre CESTU PORADENSTVA a chcete vedieť akými minerálmi, bylinami a esenciálnymi olejmi podporíť svoj ŽLČNÍK, objednajte sa na KONZULTÁCIU rada Vám vytvorím osobný / online priestor.