V ázijskej kultúre veria, že naša ŽIVOTNÁ ENERGIA sa ukrýva v OBLIČKÁCH. Základ esencie získavame od svojich rodičov v momente počatia a môžeme ju počas celého nášho bytia rozvíjať.

FEBRUÁR je mesiac pre smerovanie svojej pozornosti práve obličkám. Obličky sú dve, je to párový orgán ležiaci v bedrovej časti chrbtice. V páre žijú aj ľudia. Telesnú funkciu obličiek na emocionálnej úrovni zoslabuje alebo posilňuje KVALITA NAŠICH PARTNERSKÝCH VZŤAHOV s najbližšími, priateľmi a kolegami.

KAŽDODENNÉ interakcie nám prinášajú veľa vnemov v ktorých nachádzame skúsenosť, smer avšak aj nepotrebný balast, ktorý máme PREFILTROVAŤ a VYLÚČIŤ. Presne tak ako naše obličky denne prefiltrujú 1700 – 2000 l krvi a vytvoria 1,5 – 2 litre moču pre vylúčenie, zbytok prefiltrovanej krvi vrátia telu pre ďalšiu činnosť. Je to MÚDRA, STAROSTLIVÁ PRÁCA a je potrebné, aby sme aj na emočnej a mentálnej úrovni svojmu každodennému bytiu venovali POZORNOSŤ, optimisticky zmýšľali a kráčali životom BEZ STRACHU a nedôvery, ktoré sú primárnymi negatívnymi emóciami oslabujúcimi obličky.

Zdravé OBLIČKY sú cesta k DLHOVEKOSTI a VÝŽIVNÝM VZŤAHOM

Obťažuje Vás na fyzickej úrovni chlad, vlhko alebo horúčava? Cítite sa bez vitality? Trápi Vás suchá pokožka či praskanie kĺbov? Máte vysoký krvný tlak? Máte studené končatiny? Trápia Vás bolesti kolien z vnútornej strany? Máte nechutenstvo po pití čistej vody? Máte problém otehotnieť? Aká je Vaša sexualita? Predčasne šediviete? Ste unavená už ráno, keď vstávate z postele? Ovláda Vás strach? Mávate nočné mory? Aké sú Vaše vzťahy a partnerstvo? Cítite sa nepokojná, vzťahovačná? Trpíte opuchmi? Máte zvýšenú kyselinu močovú v krvi?

– odpovedáte si na viacej otázok ÁNO? Je čas nasmerovať svoju pozornosť na obličky

Pre CESTU samoSEBAVZDELÁVANIA

– ESHOP mikomenergy.sk = k zakúpeniu E-Materiál  ZDRAVIE „OBLIČKY

Ak sa ROZHODNEŠ pre CESTU SPREVÁDZANIA a si pripravený/á na PONOR a OBJAVOVANIE vo svojom vnútri alebo chceš vedieť akými minerálmi, bylinami a esenciálnymi olejmi podporíš svoje OBLIČKY,  rada Ti vytvorím priestor počas vedenej KONZULTÁCIE (OSOBNE/ONLINE)