ZÁŽITKOVÝ SEMINÁR  „FARBA a MINERÁL“ – téma „ZELENÁ a minerál NATRIUM PHOSPORICUM“ 

Do akej miery robíte kompromisy, ako presadzujete vlastnú pravdu? Ste oslobodený od strachu? Poznáte svoj priestor? Venujete čas regenerácií? Rastiete v živote alebo ste uviazli na mieste? Dejú sa Vám veci v správnom čase? Viete hospodáriť so svojim časom? Ako cítite svoj žalúdok, ako Vám trávi?

Termín pre „jednodňový seminár“:

  • piatok 7.10.2022 od 9.00 – 14:30 hod

(v prípade záujmu je možné otvoriť aj sobotný termín 8.10.2022, pýtajte sa)

Miesto: Bratislava – Dúbravka

Cena:  50€ (vrátane malého občerstvenia a pomôcok)

Max. počet 8 ľudí

Seminár „FARBA a MINERÁL“ – spoznanie, porozumenie prepojenia FARBY cez jej symboliku a vplyv na emócie podľa holistickej celostnej terapie  AURA-SOMA v symbióze so SCHÜSSLEROVOU BIOCHEMICKOU TERAPIOU, ktorú reprezentujú minerálne látky známe ako BUNKOVÉ SOLI.

  • AURA-SOMA je unikátna metóda sebaspoznania s pomocou farieb, pri ktorej pracujeme s príčinami, ktoré sa prejavujú v rovine emócií, vlastností, správania alebo na fyzickej úrovni ako nerovnováha. Aura-Soma je „liečba duše“. Pomáha harmonizovať a nájsť kontakt s vnútorným vedením.
  • BUNKOVÉ SOLI vnímame ako nástroj, vďaka ktorému je bunka schopná minerálne soli prijať z vonkajšieho prostredia dovnútra. Tak sa obnoví ich prirodzená rovnováha v organizme a zdravie.

 PRIHLÁSENIE je možné TELEFONICKY, E-MAILOM DO 05.10.2022

Faktúru, platobné podmienky  a bližšie informácie Vám oznámim po prihlásení.

Teším sa na zelené objavovanie