FAREBNÝ SYSTÉM AURA-SOMA – EQULIBRIUM B076 s názvom “TRUST” (DôVERA, VIERA)

HORNÁ OLEJOVÁ vrstva v RUŽOVEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov obsahuje napr. citrus aurantium bergamia – olej z plodov, cinnamonum camphora – olej, santalum album – olej, cedrus atlantica – olej, iris pallida – extrakt, jasminum officinale – olej, rosa damascena – olej z kvetov

SPODNÁ VODNÁ vrstva v ZLATEJ farbe obsahuje napr. calendula officinalis – extrakt, ruženín – esencia, oranžový kalcit – esencia, zinkit – esencia, topás – esencia, quillaja saponaria – extrakt, lawsonia inermis – extrakt, curcuma longa – extrakt.

PREČO téma VIERA – DôVERA?

Keď je VIERA v HLAVE a DôVERA v SRDCI sme v ROVNOVÁHE sami so sebou a prežívame pocit naplnenia v akejkoľvek ŽIVOTNEJ situácií.Na ceste SEBA-ROZVOJA sa prostredníctvom DôVERY dostávame k SEBA-LÁSKE a to je kľúč k objaveniu vlastného POTENCIÁLU a svojich SILNÝCH STRÁNOK OSOBNOSTI.

EQUILIBRIUM B076 – prináša tému SPRACOVANIA stresu, strachu, pocitu, že človek do života investuje viacej ako sa mu vracia späť, či už na pracovnom alebo vzťahovom poli. V podvedomej úrovni človeka brzdia úzkosti, ktoré sa prejavujú jeho vedomým obmedzením prejaviť sa. Flakón DôVERA, človeka spája s vnútornou múdrosťou, učí ho seba-úcte a tým pomáha uvoľňovať v podvedomí uložené zmätky, strachy a úzkosti, či obavy spojené s minulými skúsenosťami. Na EMOCIONÁLNEJ úrovni prináša trpezlivosť, koncentráciu, oddanosť a schopnosť STARAŤ SA O SEBA a MAŤ SA RÁD. Človek sa spája so sebou, spolieha sa na svoj úsudok a jeho rozhodovanie je SLOBODNÉ. Vie vyjadrovať to, čo cíti. Vie vycítiť, kedy potrebujú veci ešte dozrieť a kedy je čas tvoriť. Človek, ktorý POZNÁ svoj potenciál. V živote je ÚSPEŠNÝ.

Pre záujemcov o KABALU a STROM ŽIVOTA je Equilibirium B076 spojený so sefirou BINAH. Spájaný s DÁTUMOM NARODENIA od 7 do 11.7., 29.1., 11.4, 25.6., 8.9., 20.11. a s narodením medzi HODINOU 7:00 – 7:20.

AFIRMÁCIA:

“SOM CELISTVÁ A MILUJEM. OSLOBODZUJEM SA OD MINULOSTI.”

www.mikomenergy.sk