AURA-SOMA – B088 NEFRITOVÝ CISÁR

Precíťte si osviežujúce jemné bublinkové divadlo flakónu B088 Nefritový cisár??

Mne flakón bublinkuje úplne jemne, ale nie je to žiadne pravidlo. Videla som jeho prejav u klientky ktorá riešila silné emočné záležitosti a bola to hotová sopka tvarov. Aj v tom je vidieť jedinečnosť systému Aura-Soma, rovnaká farba, ale prejav v rukách každého klienta je jedinečný, presne tak ako každý v danú chvíľu potrebujeme k spracovaniu.

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v ZELENEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v MODREJ

??EQUILIBRIUM B088 – Máš problém s vyjadrovaním svojich pocitov a emócií? Bojíš sa komunikovať okoliu svoju pravdu? Cítiš sa podvádzaný, zraňovaný v otázkach srdca? Ako vnímaš model mužskej role navonok a zároveň vo svojom vnútri? Mužská rola ako sa pre Teba prejavuje? Ako odvaha, rozhodnosť, sila, ochrana či skôr dominancia, agresia, nadradenosť, panovačnosť?Ako vnímaš ľudí, máš sklon ku kritizovaniu a súdeniu ich rozhodnutí? Ako sa pozeráš na seba, svoj život, svoje pravidlá a zásady, dodržiavaš ich?

Esencia flakónu pri práci pomáha klientovi rozpúšťať vnútorné blokády, ktoré si sám nastavil. Otvára k tvorivosti. Pomáha prekonávať mentálne vnútorné konflikty – porovnávania, závisti, žiarlivosti a rozvíjať sebadôveru. Na emocionálnej úrovni esencia prispieva k upokojeniu a k riešeniu problémov v medziľudských vzťahoch. Vypočutie a porozumenie a vlastné hranice, pomáhajú vytvárať zdravý osobný priestor a obnovovať vnútornú rovnováhu. Esencia povzbudzuje k osobnému rastu , k nasledovaniu hlasu srdca s jasnosťou a odhodlaním.

AFIRMÁCIA – Úprimne a pravdivo vyjadrujem, ako sa cítim. Som slobodná/ý

?ESHOP www.mikomenergy.sk

Ak sa ROZHODNEŠ pre ZMENU, pre SEBA a máš ešte OTÁZKY, napíš a nájdeme čas pre osobnú KONZULTÁCIU.