August je mesiac podpory termoregulácie organizmu, slnka, tepla a vášne, dnes si preto predstavíme emulziu plnú LÁSKY a VÁŠNE ❤️❤️

B080 ARTEMIS

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v ČERVENEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v RUŽOVEJ farbe

EQUILIBRIUM B080 – Ako sa cítiš ako žena, matka? Aký je Tvoj vzťah s matkou? Dokážeš dôverovať ľuďom? Ako vnímaš svoju sexualitu? Ak si presvedčená, že na svete nie je dostatok lásky, plná zlosti a nepochopenia je čas pre zmenu Tvojho nastavenia. Otvor sa láske a zmeň svoj pohľad na obtiažne životné situácie. Emulzia flakónu podporuje na mentálnej úrovni schopnosť vysporiadať sa s otázkami prežitia a uvoľnenie vlastnej agresivity a pocitu nespravodlivosti. Zároveň sa rozpúšťa pocit izolovanosti. Na emocionálnej úrovni rozvíja sebalásku, pocit zodpovednosti pre páry ktoré chcú počať dieťa. Je zdrojom energie, vnútornej sily a lásky.

AFIRMÁCIA – SOM SLOBODNÁ❤️

B084 SVIEČKA VO VETRE

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v RUŽOVEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v ČERVENEJ farbe

EQULIBRIUM B084 – Máš pocit nedostatku lásky? Chýba Ti rozvíjanie ženskej stránky? Alebo opovrhuješ a nosíš odpor ku všetkému ženskému? Si sklamaná, nahnevaná?Emulzia flakón prebúdza skutočnú silu lásky a starostlivosti v jemnosti a súcite podporovanú silou a aktivitou. Napomáha vcíteniu sa do seba a do druhých ľudí do ich postojov. Rozvíja schopnosť vyjadriť sa a oddať sa láske bez upadnutia do vzorcov správania obete či záchrancu. Pomáha človeku zvýšiť vnímanie seba, svojich pocitov a potrieb. Rozpúšťa odpor, sklamanie a prináša kreatívnu energiu rozvoja, chuti a vášne k životu. Veľmi nápomocný pri tantrickej práci. Podporuje sebelásku a sebaprijatie.

AFIRMÁCIA – LÚČIM SA S MINULOSŤOU, OTVÁRAM SA LÁSKE

Ak sa ROZHODNEŠ pre ZMENU, pre SEBA, ozvi sa nájdeme čas pre osobnú KONZULTÁCIU

?ESHOP www.mikomenergy.sk