Videla som krásny krík levandule ako výsledok jej inšpirácie dnes pri spoznávaní farebného systému AURA-SOMA Vám predstavujem EQUILIBRIUM B056 – SAINT GERMAIN.

Užite si jeho bublinkové divadlo, na fotke s kameňom Ametyst. Flakón B56 krásne vonia a prináša hlboké upokojenie emócií tak ako levanduľa.

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v SVETLOFIALOVEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v SVETLOFIALOVEJ farbe

EQUILIBRIUM B056 – Cítite sa ako OBEŤ? Ste polapený v negatívnom videní sveta? Vnútorne prázdny, smutný? Potrebujete zmenu, cítite ju a napriek tomu ostávate vo svojich „vychodených koľajniciach“? Vy a okolie, ako je to – ste samotár/ka alebo ste sám/sama? Aké sú Vaše reakcie na stres? Máte pocit ohrozenia?

Ak vidíte seba polapenú v pasci materiálneho sveta a svojej minulosti, je čas zmeniť postoj. Ak máte pocit, že nepoznáte mieru na veci, cvičenie, prácu, tresty vediete do extrému, verte mi je čas na zmenu myslenia. Ak sa príliš zabývate utrpením sveta až ste si neuvedomili, že vy sami vyvolávate boj a odpor, prikladáte do ohňa hnev, takisto je čas na zmenu, skôr ako zhoríte vo vlastnom pomyslenom ohni hnevu a smútku. Flakón fialovej farby Saint Germain je ako výživný dážď po horúcom dni. Prepája sebalásku s vnútorným pokojom. Pomáha zmierniť sebatrýznivý spôsob života a nájsť pozitívny zmysel, prebudiť psychické sily pre rast a sebarozvoj. Na mentálnej úrovni stimuluje, uvoľňuje vzorce sebapopierania a staré emočné a zvykové programy správania. Prerušuje začarovaný kruh sťahujúcich myšlienok. Emulzia bylín upokojuje od kritiky, konfliktov a prečisťuje emočné vzorce. Prepája a spája mužský a ženský princíp osobnosti do rovnováhy.

AFIRMÁCIA – TRANSFORMÁCIA NEGATIVITY NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH

Emulzia Saint Germaina v systéme Aura-Soma je okrem flakónu B056 k dispozícií aj vo forme výťažku bylín v etanole ako Kvintesencia Saint Germain, vhodná na každodenné používanie.

Ak sa ROZHODNEŠ pre ZMENU, pre SEBA, napíš a nájdeme čas pre osobnú KONZULTÁCIU, termíny na koniec augusta a september sú možno práve pre Tvoju cestu sebaspoznania.

ESHOP www.mikomenergy.sk