AURA-SOMA – PŠTROSÍ FLAKÓN

Prázdniny zaklopali na dvere a mne na dnešnej ceste spoznávania farebného sveta AURA-SOMA sa ponúkol na predstavenie EQUILIBRIUM B079 Pštrosí flakón. Prinášam Vám potešenie z jeho bublinkového divadla.

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v ORANŽOVEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA vo FIALOVEJ farbe obsahuje

EQUILIBRIUM B079 – skrývate hlavu do piesku pred každou „búrkou“, napätou situáciou či chvíľou keď treba prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia?

Flakón ukazuje ako býva stav mysle riadený emóciami. Oranžová vo vedomí naznačuje sklon k zmätkom, snahe utiecť pred „životom“, nesenie si svojich strachov a úzkostí bez sily pre zmenu. Ako keby pod vplyvom šoku stratil človek schopnosť rozhodovať a riadiť svoje kroky, ako keby zranenie, smútok a sklamanie mu zobrali energiu pre aktivitu. Flakón pri práci často ukazuje krásne obrazy bubliniek a pavučín a jeho emulzia pravidelnou aplikáciou po dobu 3 mesiacov pomáha rozbiť a odložiť staré nefunkčné podvedomé vzorce správania, prináša preprogramovanie mysle. A tak sa do vedomia vracia radosť, chuť byť aktívny a chuť rozvíjať svoj potenciál. Zároveň prináša hlboké utíšenie pre zranené emócie, vzťahy ktoré fungovali na základoch závislostí a spoluzávislostí a vedie človeka späť k vlastnej nezávislosti. Ruší pocity viny. Pomáha preciťovať sebelásku a učí ako ju nájsť a nasledovať. Všetky šoky sú vynesené do vedomia a sú spracované, integrované pre cestu ďalšieho osobného rozvoja. Pštrosí flakón je flakónom pre hlboké liečenie šokov a tráum vychádzajúcich z vnútra.

AFIRMÁCIA – Radostne prijímam výzvy života.

ESHOP www.mikomenergy.sk

Ak sa ROZHODNEŠ pre ZMENU, pre SEBA a máš ešte OTÁZKY, napíš a nájdeme čas pre osobnú KONZULTÁCIU.