Dnes sa pozrieme na žltú bublinkovú krásu.

?ŽLTÁ FARBA patrí medzi primárne farby a veľa krát ju prirovnávame k slnku ?, prináša teplo, radosť a pocit sebarealizácie. Užite si jej krásu DVA FLAKÓNY, ktoré sú podobné a rozdielne zároveň.

??EQUILIBRIUM B042 ŽATVA

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v ŽLTEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v ŽLTEJ farbe

B042 – často hľadáte svoju novú identitu a pritom sa neviete zmeniť? Človek ktorý sa príliš spolieha na svoju myseľ a vnútorne je nenaplnený. Stále pozerá dopredu, čo by chcel miesto toho, aby sa zameral na súčasnosť a nato, čo má. Chýba mu uznanie, rešpekt, máva pocit obmedzenia a depresie. Flakón prináša radosť, prebúdza a podporuje proces sebarealizácie. Svojim svetlom prehrieva a presvetľuje tiene vo vnútri osobnosti. Pomáha sa zbaviť obmedzení, ktoré ponúka myseľ. Stimuluje intelekt, zvyšuje schopnosť triedenia a využívania nových informácií a zároveň vyrovnáva preintelektualizovanosť a zdôrazňovanie vzdelania človeka. Je to čistič emocionálnych zmätkov, strachov. Harmonizuje a upokojuje centrálny nervový systém človeka.

AFIRMÁCIA – Cítim ľahkosť bytia. Poznanie mi prináša radosť

??EQULIBRIUM B051 KUTHUMI

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA vo SVETLO-ŽLTEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA vo SVETLO-ŽLTEJ farbe

B051 – často ideš s klapkami na očiach? Máš pocit, že necítiš radosť iba povinnosť? Si pod ťarchou dogiem spoločnosti, rodiny?Človek, ktorý veľa investoval do vzdelania a nakoniec sa mu stáva záťažou a prekážkou v osobnom rozvoji. Do budúcnosti hľadí s obavami a zmieta sa pod množstvom strachov, pochybností a úzkostí. Nevie sa prispôsobiť. Flakón prináša schopnosť rozlišovania, integrovania vedomostí, múdrosti a nových poznatkov a stimuluje mentálnu flexibilitu. Rozpúšťa pocity odporu. Porozumenie inteligencii a zákonitostiam vďaka ktorým funguje príroda v dokonalej harmónii. Komunikácia, ktorá má dva smery – nahor aj nadol.

AFIRMÁCIA – Stojím medzi svetmi a cítim radosť s komunikácie s nimi.

? ESHOP www.mikomenergy.sk

✔️Ak sa ROZHODNEŠ pre ZMENU, pre SEBA, stačí si rezervovať čas pre osobnú konzultáciu.?