Pokračujeme v projekte spoznávania systému AURA-SOMA cez srdce systému = Equilibrium. Neprestane ma fascinovať, prečo niektoré flakóny v mojich rukách bublinkujú a u iného nie. Prečo sú bublinky raz hore, raz dole, raz sa spodná farba prenesie raz nie, a niekedy sa ako keby Equilibrium bublinkovať nechce vôbec.

Dnes sa poďme trošku ochladiť v zafírovo modrej a sústredíme na EQUILIBRIUM B012 – POKOJ V NOVOM VEKU a EQUILIBRIUM B060 – LAO´C a KUAN JIN

B012 – POKOJ V NOVOM VEKU

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v ČÍREJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov obsahuje napr. pelargonium graveolens.

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v MODREJ farbe obsahuje napr. arnica montana, melia azadirachta, achát, chalcedón.

B060 – LAO´C a KUAN JIN

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v MODREJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov obsahuje napr. chamomilla recutita, lavandula angustifolia 

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v ČÍREJ farbe obsahuje napr. chrysanthemum coccineum, opál, kremeň, zincit.

FLAKÓNY POKOJA, KOMUNIKÁCIE a SLOBODY .

Ktorý VÁS PRIŤAHUJE VIACEJ?

EQUILIBRIUM B012 – ODVAHA žiť svoju pravdu. Odbúravanie egocentrizmu privádza  k pocitu celistvosti. Hlboké UVOĽNENIE uložených emocionálnych problémov a znovunastolenie POKOJA v duši aj mysli. Prináša schopnosť ROZPRÁVAŤ, vyjadrovať sám seba, a plynúť v kontakte sám so sebou. Keď sme spojený s vnútrom UVOĽŇUJEME ZÁŤAŽE závislostí a spoluzávislostí, uvoľňujeme potrebu nadradenia nad ostatnými, aroganciu ako odpoveď na vlastný vnútorný nepokoj. Stávame sa mierumilovnými a zároveň pevnými v sebe. Máme jasnú predstavu o sebe a svojej podstate, svojej ceste. Cítime spojenie s ostatnými, so sebou a sme schopný odkomunikovávať svoje pocity. Hlboká DôVERA, sebadôvera.

AFIRMÁCIA „Čím viac si vážim pokoj vo svojej mysli, tým viac sa otváram svetlu.“

EQULIBRIUM B060 – Pocit POKOJA a OSLOBODENIE od obmedzení, od utrpenia tým, že sme na ceste sebaskúmania, sebarozvoja. Zmena nadmernej impulzívnosti na rozvážne konanie a schopnosť vyjadrovať emocionálne problémy a potreby. Keď dávame príliš veľa a neuvedomuje si ako sa vyčerpávame, keď sa cítime rozpoltený, oddelený, keď nevieme vysloviť svoje pocity, nenapĺňame svoje potreby, keď sa strácame v detailoch a skrývame svoje talenty vtedy je čas pre oslobodenie sa. Dávať otázky životu a sám sebe, rozpoznávať lekcie skrývajúce sa v ťažkých situáciách a dosiahnuť na múdrosť prináša práca s flakónom, so sebou. Otvárame sa v SILNÚ OSOBNOSŤ, ktorá v charizmatickom tichu pozitívne ovplyvňuje a hodnotí svoje schopnosti, prijíma a je schopná aj dávať, a načúvať keď iný hovorí.

AFIRMÁCIA „Oslobodzujem sa od všetkého, čo ma na akejkoľvek úrovni obmedzuje“

ESHOP www.mikomenergy.sk

Ak sa ROZHODNEŠ pre POKOJ, pre SEBA a máš ešte OTÁZKY, napíš a nájdeme čas pre osobnú konzultáciu.