EQUILIBRIUM AURA-SOMA – FIALOVÁ a ZELENÁ

??EQUILIBRIUM B017 TRUBADÚR 1/Flakón NÁDEJE

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v ZELENEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov obsahuje napr. melia azadirachta, lawsonia inermis.

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA vo FIALOVEJ farbe obsahuje napr. arnica montana, valeriana officinalis, ametyst, čaroit

??EQUILIBRIUM B038 – TRUBADÚR 2/SÚDNOSŤ

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA vo FIALOVEJ farbe ako výťažok rastlín, drahých kameňov obsahuje napr. canaga odorata, rosa damascena.

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v ZELENEJ farbe obsahuje napr. aloe barbadensis , crataegus monogyna , smaragd, chryzoprasDVA FLAKÓNY, ktoré sú podobné a rozdielne zároveň. Prinášajú hlboké LIEČENIE SRDCA a SCHOPNOSŤ POZNAŤ, čo cítim.

Ktorý VÁS PRIŤAHUJE VIACEJ?

??EQUILIBRIUM B017 – na emocionálnej úrovni uvoľňuje pocity osamelosti, neporozumenia zo strany ostatných. Preliečuje pocit sebaľútosti a vnútorného utrpenia. Zlepšuje schopnosť prepojenia myslenia a pocitov. Buduje kontakt sám so sebou. Človek prežíva radosť z lásky k druhým ľuďom. Hľadač pravdy, ktorý neustále skúma farby života. Má jasnú predstavu, perspektívu a ide svojou cestou.

AFIRMÁCIA – Hľadám, transformujem a nachádzam pravdu

??EQULIBRIUM B038 – slabosťou je nedôvera v ženskú stránku osobnosti. Závisť, žiarlivosť zvádza z cesty pokoja, nezávislosti. Keď človek potrebuje uznanie od okolia lebo nevie oceniť sám seba. Príliš veľa ilúzií, sklamaní vytvára nerovnováhu medzi vedomím a podvedomím. Flakón podporuje proces hľadania pravdy, rozpúšťa ilúzie, upokojuje aktívnu myseľ, podporuje sebadôveru a nezávislosť na sympatiách okolia. Lieči srdcové sklamania a umožňuje porozumiem vlastnému utrpeniu vo vzťahoch s tým, že vyrovnáva s pocitmi nedôvery a žiarlivosti. Človek sa vracia k svojej autorite a individualite, je v spojený so svojim srdcom, svojimi pocitmi. Je schopný vidieť obidve strany situácií a robiť správne rozhodnutia. Je nezávislý, priateľský, emocionálne zrelý.

AFIRMÁCIA – Príležitosť opustiť minulosť a veriť svojim pocitom. Som v rovnováhe

.?INFO konzultácia, eshop www.mikomenergy.sk