AURA-SOMA „REČ FARIEB A BUBLINIEK“

Tento krásavec sa tvári ako keby sa ho moje potrasenie pre fotku netýkalo.

Jemným bublinkovaním v dolnej časti flakónu (podvedomie) mi poukazuje ešte na drobné minulé úplne nespracované vzťahové záležitosti, ale vedomie je pokojné a naladené.

Cítite tu hlbokú slobodu, ktorú flakón vyžaruje?

B111 – ARCHANJEL DANIEL

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA  KRAĽOVSKY MODRÁ

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA  OLIVOVÁ

Cítiš sa stratená, zradená, klamaná sama sebou a okolím a nevieš ako z toho von? Aké vytváraš vzťahy?

Vnímaš intuíciu, vhľady či ich prehliadaš?

Esencia Daniel pomáha rozlišovať, čo je skutočné a čo nie je. Prináša zameranie sa na svoje sny a zámery veľmi aktívnym spôsobom, ktorý ich pomôže materializovať bez zbytočnej straty energie a mrhania časom. Byť na správnom mieste, byť samým sebou.

Obnovuje rovnováhu medzi vnútornými a vonkajšími vzťahmi. Daniel prináša plynulú komunikáciu bez napätia, a tak pomáha odstrániť obtiaže. Tak, aby súcit a skutočné pocity boli vyjadrené. Esencia pravidelným aplikovaním pomáha nájsť súcit pre seba samých. Prináša jasnosť a svetlo do klamov, skrytých manipulácií. Primárnym záujmom esencie je jasnosť vo vzťahoch.

Esencia Daniel sa manifestuje ako príležitosť pre opustenie minulosti prostredníctvom dychu. Vdychovanie lásky, vdychovanie súcitu, starostlivosti a vrelosti, výdych bolesti  a strachu, zranení a podvodov minulosti nám umožňuje nájsť nový zmysel jasnosti. Daniel nás podporuje, aby sme našli lepšiu cestu namiesto bytia v situáciách bez lásky alebo takých, kde pociťujeme nedostatok lásky, ktorú si zaslúžime.

Daniel je inšpirácia k zmenám v našom vnútri aj k zmenám vo vzťahu ku svetu.

AFIRMÁCIA – ŽIJEM PRAVDIVÉ VZŤAHY v KTORÝCH SOM SAMA SEBOU

Ak sa ROZHODNEŠ pre SEBA, ZMENU a cítiš, že je čas na PONOR do svojho vnútra, rada Ti vytvorím priestor počas KONZULTÁCIE s AURA-SOMOU.

ESHOP www.mikomenergy.sk