AURA-SOMA „REČ FARIEB A BUBLINIEK“


Vstupujeme do obdobia spomienok, vnútornej introspekcie. Kolo roka nás príchodom zimného času smeruje viacej k nazeraniu na procesy a stavy prebiehajúce vo vedomej mysli. Vonkajšie aktivity sa stišujú a otvára sa priestor pre “osobný ponor”. Poďme preskúmať RUŽOVÚ farbu. NADÝCHNITE sa RUŽOVEJ a užite si bublinkové divadlo flakónu Lady Nada.

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA v SVETLE RUŽOVEJ

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA v SVETLE RUŽOVEJ

EQUILIBRIUM B052– Dávate a zaujímate sa aj keď cítite od okolia využitie alebo zneužívanie? Máte záchranárske sklony k svojmu okoliu? Ste nepokojná a ťažko sa uvoľňujete? Máte pocit nelásky? Pocit, že už je všetkého priveľa a že nemáte silu ísť ďalej? Ak sa cítite rozpoltená, oddelená až prázdna a máte pocit, že Vás nikto úprimne nemiluje a neviete kde začať – flakón Lady Nada prináša upokojenie pre myseľ, stimuluje intuíciu a koncentráciu. Esencia podporuje proces vysporiadania sa so zneužívaním a navodenie harmónie pre myseľ. Na emocionálnej rovine uvoľňuje nastavenia osobnosti ako obetavosť a záchranárstvo, ktoré sa uskutočňuje na úkor vnútornej sily. Pomáha vystúpiť zo situácií, keď človek ide ďaleko za svoje hranice pre dobro iných a nie vlastné. Esencia prispieva k zmene programu „nie som dosť dobrá a nezaslúžim si lásku.“ Práca s flakónom pomáha rozvíjať nastavenie mysle na sebelásku. Keď sa zrazu “vidíme a cítime” vieme sa spoznať a objaviť svoje dary.

AFIRMÁCIA – MILUJEM SA TAKÁ, AKÁ SOM.

V systéme AURA-SOMA je esencia LADY NADA vo forme flakónu B052 a tiež pre každodenné používanie ako KVINTESENCIA Lady Nada, výťažok rastlín v etanole.

Ak sa ROZHODNEŠ pre SEBA, ZMENU a cítiš, že je čas na PONOR do svojho vnútra, rada Ti vytvorím priestor počas KONZULTÁCIE s AURA-SOMOU.

ESHOP www.mikomenergy.sk