AURA-SOMA „REČ FARIEB A BUBLINIEK“

Po „červenom“ seminári FARBA a MINERÁL z minulého týždňa ostávame v téme a pozrieme sa na flakóny v ktorých ENERGIA ide v ruke s TRANSFORMÁCIOU

B019 ŽIVOT V MATERIÁLNOM SVETE

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA ČERVENÁ

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA FIALOVÁ

Baví Vás život? Duša alebo matéria, čomu dávate prednosť / ste v rovnováhe? Neprekrikujú materiálne záujmy hlas vo Vašom vnútri? Ste rada stredobodom pozornosti? Ľahko sa unavíte? Cítite sa často bez energie? Zneužívate svoje schopnosti? Vy a Vaša sexualita?

ESENCIA B019 umožňuje človeku nahliadnuť do vlastného vnútorného sveta, prináša energiu a pokoj, prebúdza a vyživuje. Prepája dušu a matériu, čo tvoríme v mysli dokážeme materializovať v živote, v harmónií.

UVOLŇUJE temné stránky osobnosti, prijíma ich a transformuje na vyživujúce poznanie.

Na emocionálnej úrovni pomáha prekonať frustráciu, HNEV a závislosť. Podporuje aktivitu človeka. Zlepšuje SEBAHODNOTENIE a rozvíja vlastnú iniciatívu.

Zmierňuje sexuálne problémy, telesné nedostatky spojené s energiou. Ponúka nový pohľad na fyzičnosť tela a jeho prijatie.

B019 = ENERGIA a TRANSFORMÁCIA vo vedomej mysli. PREBUDENIE ducha. Pomáha si uvedomiť uviaznutie v materiálnom svete a ako efektívne využívať energiu a materiálny svet pre rozvoj ducha.

AFIRMÁCIA – HOVORÍM ÁNO VŠETKÉMU, ČO ŽIVOT PRINÁŠA. HOVORÍM ÁNO SEBE

B065 MAŤ HLAVU V OBLAKOCH A NOHY NA ZEMI

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA FIALOVÁ

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA ČERVENÁ

Máte pocit, že sa neviete dostať z kolotoča hnevu, odporu a frustrácie? Negatívne emócie sa Vám prejavujú aj na mentálnej a fyzickej úrovni? Máte dostatok energie? Cítite sa byť dôležitejší ako v skutočnosti ste? Upriamujete pozornosť na seba, svoje neuspokojené potreby? Máte pocit tlaku od okolia?

ESENCIA „uzemňuje“ človeka, prináša mu ENERGIU a schopnosť NADHĽADU a podporu pre prekonanie negatívnych pocitov. Prináša pocit BEZPEČIA a ochrany. PODPORUJE ľudí, ktorí sa cítia vyčerpaní z „riadiacich“ funkcií, od riaditeľov až po ženu, ktorá organizuje chod rodiny.

B065 prináša pocit NAPLNENIA, zvýšenú PRODUKTIVITU práce. MYŠLIENKY sa stávajú zrozumiteľnejšie, a pocit tlaku ustupuje, človek má lepší pocit sám zo seba a zo svojich reakcií. Lepšie rozdeľuje svoju mentálnu energiu. Pomáha zvládať hnev a zlepšuje seba-DISCIPLÍNU. Uvoľňuje tok energie v tele.

Prináša schopnosť udržať si ODSTUP od konfliktnej situácie.

Pomáha v TRANSFORMÁCIÍ fyzickej, emocionálnej, duševnej.

AFIRMÁCIA – VIEM KDE STOJÍM A VIEM KAM IDEM, S LÁSKOU

Ak sa ROZHODNEŠ pre SEBAROZVOJ, rezervuj si TERMÍN na svoju OSOBNÚ farebnú KONZULTÁCIU s metódou AURA-SOMA, rada Ti vytvorím priestor pre SEBAOBJAVOVANIE

Predaj produktov AURA-SOMA ESHOP www.mikomenergy.sk