AURA-SOMA „REČ FARIEB A BUBLINIEK“

Bublinková hra vo flakóne, ktorý Vás láka vstúpiť do vôd života, do osobnej slobody.

Ako stvorený podporiť energiu, ktorú prináša NOV

B099 ARCHANJEL CADKIEL

HORNÁ OLEJOVÁ VRSTVA SVETLO-OLIVOVÁ

DOLNÁ VODNÁ VRSTVA RUŽOVÁ

Máte potrebu zbaviť sa vecí? Túžite uvoľniť zranené emócie? Chcete sa spoznať, pochopiť či prijať? Míňate svoju energiu na frustráciu, pocit nedostatku lásky? Ste v kontakte sám so sebou?

Je čas sa prebudiť, do seba, nového rána, vzťahu, projektu. Uvoľniť nánosy zmätkov, zranení a strachov. Čas povedať zbohom nenaplneným očakávaniam, oslobodiť sa od zradených emócií, nechať všetko nefunkčné ísť.

Uvedomiť si, že všetko nosíme  v sebe: Nemusíme byť vo vzťahu, v práci iba pre príjemné spomienky aké to bolo niekedy fajn. Čas neplytvať energiou, svojou sebaúctou, čas prebudenia.

Uvoľnenie na úrovni vedomia, mentálne napojenie sa na teraz a tu, jasnosť pre daný okamih, spojenie sa so svojou silou v nádeji a sebaláske.

Výsledkom je radosť, rozvoj intuície, ženského aspektu v bezpodmienečnom prijímaní. Do života prichádza ako viera a dôvera v nový začiatok, nádej do budúcna a súčasné otváranie sa životu v sebanaplnení.

AFIRMÁCIA – PRIJÍMAM VŠETKO, ČO ŽIVOT PRINÁŠA

Z praxe mám skúsenosť, že tento flakón si vyberajú pre osobnú prácu ženy, ktoré liečia záležitosti srdca, uvoľňujú trpkosť z minulosti pred novým vykročením.

Flakón pomáha prekonať silné emócie, konfrontáciu samého so sebou, prináša odpustenie, uvoľnenie, a jasnosť v nových rozhodnutiach. Pomáha vytvoriť si pre seba pozitívny priestor.

Ak sa ROZHODNEŠ pre SEBAROZVOJ, rezervuj si TERMÍN na svoju OSOBNÚ farebnú KONZULTÁCIU s metódou AURA-SOMA, rada Ti vytvorím priestor pre SEBAOBJAVOVANIE

Predaj produktov AURA-SOMA ESHOP www.mikomenergy.sk